22 червня 2026 року відбувся кваліфікаційний іспит здобувачів освіти спеціальності 231 «Соціальна робота», який став важливим етапом завершення їхнього професійного становлення. Під час іспиту випускники показали рівень сформованості фахових компетентностей, уміння аналізувати соціальні проблеми, застосовувати сучасні технології соціальної роботи та приймати професійні рішення в різних практичних ситуаціях.


Екзаменаційну комісію очолив Ігор СОЛОМКО, начальник відділу соціального забезпечення №1 управління соціального захисту населення Тернопільської РДА, який звернувся до здобувачів освіти з вітальним словом, Ірина ТЕРНОВА – завідувач відділення – заступник голови комісії теж підтримала присутніх і побажала успіху у здачі іспиту. Ірина ГУНЧАК, Софія ПІДЛУЖНА та Юлія РУДИК – викладачки соціальних дисциплін, забезпечили проведення іспиту відкрито та прозоро. Впевненості додали слова підтримки директорки коледжу Світлана ПИЛИПИШИН, яка привітала перших випускників освітньо-професійної програми Соціальна робота, та побажала скласти іспит на відмінно.


Члени комісії відзначили належний рівень підготовки випускників, їхню професійну обізнаність, відповідальність та готовність до роботи у соціальній сфері.


Під час проведення іспиту була присутня Ірина СОПІВНИК – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України. Вона провела профорієнтаційну зустріч зі студентами щодо можливостей продовження навчання в Національний університет біоресурсів і природокористування України. Майбутні фахівці отримали корисну інформацію про освітні перспективи, умови вступу, особливості навчання за освітніми програмами університету та можливості подальшого професійного розвитку у сфері соціальної роботи.





Бажаємо випускникам успішної реалізації професійних планів, впевненості у власних силах, нових досягнень та невичерпного натхнення у справі допомоги людям і розвитку соціальної роботи в Україні.







