8-го квітня викладач англійської мови Тарас АНДРІЇВ провів із студентами групи ОФ-21 виховний захід «Кіно як інструмент виховання і розвитку», що відбувся у молодіжному просторі «Рідне Місто».
Блог циклової комісії ГД
Кажуть, що на кожного поета свій час. Але це не про Тараса Григоровича. Він поза часом. Кожен його вірш, рядок, кожна думка – наче про сьогодні, наче про нас… Шевченко – сучасний. Його слава надихають тисячі українців – в окопах, в укриттях чи у вимушеній еміграції.
В епоху інформаційних технологій та глобалізації цінність знань зростає з кожним днем. Однак, щоб ці знання були справжніми та корисними, вони повинні базуватися на принципах академічної доброчесності. Це поняття охоплює широкий спектр етичних норм і правил, якими керуються учасники освітнього.
Мова — це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Не буде мови — не буде нас як народу! Мова – це не просто слова, звуки, це – голос народу. Наш народ протягом багатьох віків творив мову, боровся за її збереження. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Сьогодні слід підтримувати українську мову, пишатися її багатством і милозвучністю. Моя рідна мова – це не тільки засіб спілкування, це ж наша історія, наше минуле і майбутнє.
25 березня у Бережанському фаховому коледжі відбулася гостьова лекція з історії на тему: «Демографічні втрати України доби лихоліття (1914-1923 рр.)». Її провів викладач історії ВСП «Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету», кандидат історичних наук – Максим Олександрович Носик. Захід зібрав викладачів та здобувачів освіти, що цікавиться історією України та її трагічними сторінками.
21 березня студенти групи К-11 відвідали лекцію Вахтанга Кіпіані «На щиті у вічність: як вшановують захисників України в діаспорі», яка відбулася в Бережанському краєзнавчому музеї.
20 березня 2025 року в режимі відеоконференції відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ЗФПО Тернопільської області на тему «Ефективні стратегії навчання української мови та літератури в кризових умовах».
20 березня 2025 року в стінах соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відбулася обласна олімпіада з історії України для учнів 11-х класів та студентів 1-2 курсів коледжів. Бережанський фаховий коледж представляли здобувачі освіти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Замойський Ігор і Дарморіс Максим.
Сучасний світ ставить перед молоддю високі вимоги: швидкий темп життя, постійні інформаційні навантаження, необхідність зберігати концентрацію протягом усього навчального дня. Саме тому турбота про власне здоров’я, правильне харчування та фізичну активність є важливими складовими успішного навчання та саморозвитку.
17-20 грудня 2024р. проходив Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» на засадах STEM-освіти. Головна його мета – підтримка та розвиток наукового потенціалу молоді, зацікавлення здобувачів освіти у дослідницькій діяльності, поглиблене вивчення фізико-математичних, технічних і природничих дисциплін, а також історії світу, України, історії розвитку науки і техніки. Конкурс відбувається у формі тестових завдань різних рівнів складності. Щоб розв’язати цікаві та нестандартні завдання, учасникам слід продемонструвати не лише глибокі знання предмету, а й креативність, логіку та критичне мислення.