9 жовтня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу. Робота розпочалася доповіддю директора С.Пилипишин про діяльність вузу за перший місяць 2017-2018 н. р. Уже відбулися окремі відкриті заняття і виховні заходи, триває підготовка до проведення в нас методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р. а. Тернопільської обл. та регіональної наукової конференції, приуроченої 75-річчю УПА.
За висловом письменника В. Короленка, «треба самому багато знати, щоб навчати інших». Ці слова, у першу чергу, мають взяти «на озброєння» педагоги. Жодна педрада не минає без обміну досвідом: відвідавши нараду чи конференцію, конкурс чи фестиваль, викладачі привозять у колектив нові знання, інноваційний досвід, емоційний заряд. Цього разу цікавою для всіх була розповідь Світлани Ігорівни про участь у міжнародному навчальному семінарі, який відбувся з 23 вересня по 3 жовтня у Німеччині. Робота семінару «Інноваційні методи і технології організації навчального процесу. Дуальна система освіти як один із методів реформування системи підготовки фахівців аграрного сектора» розгорталася в Аграрній Консалтинговій Компанії ІАК GmbHу Лейпцігу. Організатори ділилися досвідом роботи щодо розвитку с\г територій Німеччини та інших країн. Досвід дуальної освіти Німеччини зацікавив усіх слухачів. Саме системне поєднання навчання з роботою у відповідній майстерні чи фірмі допомагає студентові стати компетентним у своїй спеціальності та бути конкурентоспроможним на ринку праці. Звичайно, такий досвід навчання потрібний нашим студентам.
Наступний доповідач, О. Бойко, аналізувала результативність написання студентами І курсу контрольних робіт на зріз шкільних знань та говорила про необхідність покращення їх якості. У цьому контексті ділилася досвідом участі у VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» (5-6 жовтня, м. Біла Церква), одним із девізів якого стали слова: «Щирість і компетентність – необхідна комбінація професіоналізму». Отже, щоб отримати результати, «не треба стояти на березі». Активність і рішучість – запорука успіху.
Далі за порядком денним виступили: О. Лещишин про умови та вимоги до атестації педагогічних працівників коледжу в 2018 році; Л. Білан з доповненнями до Колективного договору ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» щодо додаткових відпусток у зв’язку з поєднанням роботи з навчанням працівників і невикористаних днів відпустки; інші члени педради з пропозиціями щодо покращення освітнього процесу в Бережанському агротехнічному коледжі.
Перспективи діяльності колективу окреслено. Завдання на найближчий час визначено. Та основна робота викладача – робота зі студентом, розвиток його індивідуальності, формування готової до життя яскравої особистості.
Секретар педагогічної ради
О. Зборівська
{module[662]}