Інтегроване навчання є діючою моделлю активізації інтелектуальної діяльності та розвиваючих прийомів навчання. Воно зобов’язує до використання різноманітних форм викладання, що має великий вплив на ефективність сприйняття учнями навчального матеріалу.
4 грудня 2018 року на базі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбулося методичне об’єднання вчителів хімії ВНЗ І-ІІ рівня акредитації на тему: «Інтегроване навчання – провідний тренд сучасної хімічної освіти», в якому взяли участь викладачі циклової комісії природничих дисциплін Сновида М.П. та Паньків Г.В.
З вітальним словом до присутніх звернулись заступник директора із науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Гелецька Ірина Олександрівна та викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Спільніченко Ольга Іванівна. Після чого проведено невеличку презентацію навчального закладу.
В процесі засідання розглянуто ключові освітні компетентності. Викладачі циклової комісії природничих дисциплін представили увазі деякі із своїх інтегрованих занять. Поєднання окремих предметів приємно вразила, оскільки з одного боку це здається неможливим. Поділилися навичками позааудиторної роботи: участі в наукових пікніках, розробки проектів, Нобелівські читання, день Моля, а також експеримент в створенні закритої екосистеми. Павленко Людмила Леонідівна, викладач хімії, розказала як легко за допомогою документ-камери спростити демонстраційний процес на заняттях, що заощаджує час і дозволяє побачити хід роботи усім присутнім в аудиторії.
Під час коворкінгу розглянули разом із викладачами інших навчальних закладів «Актуальні проблеми викладання хімії в навчальних закладах І-ІІ р.а. у 2018-2019р.»
На завершення дня здійснили невеличку екскурсію в Science Centre Ternopil (Центр науки Тернополя).
Щиро дякуємо нашим колегам за теплий прийом, бажаємо працювати у такому ж дусі, наснаги до створення нових проектів та успіху в усіх починаннях.