Mind Maps (ментальні карти) - це техніка візуалізації мислення. Це не тільки унікальний і простий метод запам'ятовування інформації. Важливою властивістю методики є задіяння у процесі засвоєння інформації обох півкуль головного мозку, завдяки чому забезпечується його найбільш ефективна робота і інформація зберігається як у вигляді цілісного образу, так і в словесній формі.
Використання таких карт у процесі викладання іноземної мови дає змогу розвивати творчі та інтелектуальні здібності здобувачів освіти, розвиває всі види пам’яті, інтелект та просторове мислення, а також зацікавлює і мотивує до вивчення іноземної мови. Застосування ментальних карт у навчальному процесі дає низку можливостей та переваг: можливість застосування на всіх етапах заняття; унаочнення навчального матеріалу, що робить його більш цікавим, пізнавальним, енергоефективнішим, компактнішим; сприяння кращому засвоєнню навчального матеріалу; розвиток комунікативних навичок, креативного мислення; тренування пам'яті та логіки.
14 квітня у групі Е-21М відбулося заняття-знайомство з методикою використання Mind Maps. Були обговорені історія, мета, призначення та види ментальних карт. На просторах інтернету є велика кількість прикладів таких карт на різноманітні теми, та різної складності виконання. Здобувачі освіти спершу вчилися читати такі карти, а потім їм було запропоновано створити власну Mind Map на тему «Advantages and disadvantages of using mobile phones» («Переваги та недоліки використання мобільних телефонів»). Здобувачі освіти з радістю взялися за виконання такого креативного завдання. Старання та успіхи можна побачити на фото.