17 квітня в актовій залі відбулось одне з найграндіозніших планових заходів Бережанського агротехнічного коледжу, феєрична культурно-мистецька подія, «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА -2018». Це дійство, згідно традицій Національного університету біоресурсів і природокористування України, кожного року активізує весь творчий потенціал нашого університету та його відокремлених підрозділів по всій країні. Винятковим не став і цьогорічний концерт у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», який продемонстрував високий розвиток культурно-мистецького життя нашого коледжу, відкрив та показав нові таланти та творчі перспективи.
Цьогоріч у мистецькому дійстві на конкурсній основі взяли участь майже десять різних виконавців вокальних та хореографічних колективів, у представленні яких допомагали сім художніх керівників різних жанрів: Олеся Москалик-Загородня, Роман Видиш, Дмитро Загородній, Юрій Васенко, Оксана Івахів, Зеновій Головацький, а також хореографічний керівник Христина Антонів, з якою розробили і презентували свої номери два танцювальні колективи: «Візаві» та «Насолода».
За перебігом дійства спостерігав майже весь викладацько-студентський склад коледжу. Основна оцінкова робота належала спеціально створеній комісії журі, у яке входили: Колодка Іра Іванівна (старший вчитель ЗОШ №1.Бережани), Мельничук Олена Віталіївна (завідувач відділу культури, туризму та реліігій Бережанської міської ради), Пилипишин Світлана Ігорівна (директор Бережанського агротехнічного коледжу), Видиш Роксолана Ігорівна (керівник зразкової вокальної студії «Арт-Крок), Крищук Михайло Миколайович (голова журі, член Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки журналістів України, письменник, композитор, відмінник освіти України), Лещик Ірина (методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області), Михальчук Галина Василівна (начальник відділу освіти, молоді і спорту м.Бережани), Кузів Марія Ярославівна (керівник зразкового ансамблю танцю «Розмарія» м.Бережани).
Голосіївська весна у 2018-му році продемонструвала кращі творчі розробки коледжу, показавши їх у найкращих опрацюваннях.
Початок, і зрештою вся сюжетна лінія концерту, супроводжувалась роботою ведучих: викладача культурології Бережанського агротехнічного коледжу Лещука В. І. та викладача історії Сметани І. Б. Першим, і мабуть титульним, номером «весняного свята» була пісня «Мамо, вечір догоря» у виконанні Лілії Слободної та в супроводі танцювальної композиції ансамблю «Візаві». Одразу феєричний настрій подарував студентський аматорський хор Бережанського агротехнічного коледжу під керівництвом Олесі Москалик-Загородньої, які представили аж декілька пісенних композицій у хоровому виконанні. Грандіозно представили свої твори інші вокалісти. І глядачів, і журі неабияк вразило виконання пісень «Село моє» та «Ми одна родина» Наталі Лехняк (під кер. Р. Видиша), пісня «Ой я знаю, що гріх маю» у виконанні Анастасії Андрощук (під кер. Р. Видиша), «Весна», яку виконала студентка нашого коледжу Ольга Соловей (під кер. Ю. Васенка), а також вразила Тетяна Івахів (під кер.О. Івахів), яка виконала пісню «Земле моя».
Справжньою несподіванкою для глядачів та журі концерту були вокальні виконання чоловічого вокального ансамблю «Обрій», (під кер. З.Головацького), Вражаючим представленням відзначився ще один вокальний колектив, до складу якого увійшли викладачі коледжу Юрчишин Н.І., Циган І.П., та Юдіна А.А.. Це дивовижне жіноче тріо «Бережанка», (під кер. З. Головацького) своїми милозвучними голосами подарували чудове виконання пісень «Тече річка по долині» та «Зоряна калина». Зокрема, окремо варто відзначити оригінальність та вражаюче виконання мистецько-хореографічну композицію «Плач Ярославни» у виконанні студенток коледжу: Юлії Роман, Наталії Лехняк та Катерини Дубляниці (під кер. Х. Антонів), У кульмінації, перед завершенням та фінальною піснею, глядачі та члени журі були приємно вражені талановитими дітьми молодшого шкільного віку, що лише кількома поетичними рядочками подарували велику радість від чистоти й цінності дитячої талановитості.
Кожен із презентованих номерів заслуговує на неабияку похвалу та творчу відзнаку. Саме над цим ретельно попрацювали журі конкурсу. Голова журі Михайло Крищук представив підсумки, висловив корисні та справедливі ноти критики та похвали. Завершальну промову висловила директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» Світлана Ігорівна Пилипишин. Очільниця подякувала усім учасникам, студентам, викладачам, журі та всім, хто приклав свої зусилля до цьогорічного фестивалю, який у цьому ж році співпадає із величною подією – святкуванням 120-ї річниці від заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України, великого, потужного, та завжди перспективного у науковому житті нашої держави, як зауважила у своїй промові директор, університету.
Завершальною нотою дійства було фінальне звучання гімну НУБіП України, сенс слів і змістовна велич якого ще раз підкреслили, що наше свято, як завжди, завершилось черговими досягненнями, результативністю, тріумфом.