15 квітня у Бережанському фаховому коледжі відбулася традиційна онлайн-зустріч зі старостами студентських академічних груп.
З вітальним словом і короткою інформацією звернулася до усіх присутніх старост очільниця закладу Світлана ПИЛИПИШИН. У своєму емоційному виступі директорка зазначила, що у такий надскладний та вирішальний для України час змушені зустрічатися в онлайн форматі. Світлана Ігорівна наголосила, що куратори тримають постійний зв’язок із своїми групами, вони намагаються якомога частіше організовувати онлайн-зустрічі зі студентами своїх груп, допомагають їм, вислуховують їхні проблеми та стараються вирішувати їх. Директорка звернула увагу на те, що студентам важливо не втратити мотивацію до навчання і потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб не було прогалин у знаннях, адже ми знаходимося на мирній території і до завершення навчального року залишилося мало часу. Очільниця запевнила, що викладацький колектив максимально сприятиме, щоб усі студенти закінчили семестр успішно. Світлана Ігорівна звернула увагу на те, що студентам необхідно подумати, що вони будуть робити, закінчивши коледж. Варто спробувати отримати вищу освіту у НУБіП! Директорка переконливо запевнила, що розумні й інтелектуальні працівники будуть потрібні державі.
Відповідальний секретар приймальної комісії Галина ПАНЬКІВ ознайомила старост зі змінами щодо проведення вступної кампанії в 2022 році та звернула увагу на особливості складання вступниками до ЗВО національного мультипредметного тестування (НМТ), яке проводитимуть у комп’ютерному форматі. Цей іспит міститиме три блоки завдань: з української мови, математики та історії України.
І Світлана ПИЛИПИШИН, очільниця коледжу, і Галина ПАНЬКІВ, відповідальний секретар приймальної комісії, у своїх виступах акцентували увагу на вступі випускників коледжу до НУБіП України як на скорочений термін навчання, так і на 1-ий курс. При цьому вони звернули увагу на новації вступу - мотиваційний лист, який стане обов'язковим для вступу на контракт і також матиме певну вагу при вступі на бюджет.
Цікавими були поради практичного психолога коледжу Василя ЛЕЩУКА, який закликав не піддаватися паніці, адже ключовою метою агресора є викликати паніку серед населення. Він порадив поділяти речі на підконтрольні нам і ті, на які ми не можемо вплинути. Не позбавляти себе речей, які приносять задоволення та заспокоюють, робити фізичні вправи, адже саме фізичне навантаження дозволяє виробляти більше серотоніну та сприяє кращому сну. "Потрібно дозувати інформацію, берегти себе і близьких", - зазначив психолог.