19-24 червня 2024 року у ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБІП України» успішно відбулися кваліфікаційні іспити для здобувачів освіти економічних спеціальностей. Складання кваліфікаційних іспитів передбачало виконання описових та практичних завдань та відбувалося як в очному, так і в дистанційному форматах.
Блог циклової комісії спеціальних економічних дисциплін
Виробнича практика є ключовим компонентом освітньої програми, який надає студентам можливість застосувати здобуті теоретичні знання на практиці та підготуватися до реальних викликів у майбутній фаховій діяльності.
Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові або її компонентів. Для України цей день є особливим, оскільки відзначається він в умовах російсько-української війни.
Є така професія - землю плекати. Це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, колосальна напруга сил і повна самовіддача.
Вивчення історії та життєвого шляху видатних українців є не лише важливою складовою освіти, а й необхідною умовою для збереження нашої національної ідентичності. Ці знання повинні передаватися з покоління в покоління, щоб кожен українець міг відчути зв'язок з минулим та бути впевненим у майбутньому.
Головним скарбом життя є не землі,
що ти їх завоював, не багаства,
що їх маєш у скринях…
Головним скарбом життя є здоров’я, і,
щоб його зберегти, потрібно багато що знати
(Авіцена)
Дружба — найнеобхідніше для життя,
так як ніхто не побажає собі життя без друзів,
навіть якщо б він мав усі інші блага. (Аристотель)
З нагоди Дня дружби у групі ОФ-11 відбувся виховний захід "Дружба єднає серця щирі".
Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані яскраві та незабутні враження, нові почуття. 6 червня стало особливим днем для здобувачів освіти групи ОФ-11. З метою художньо – естетичного виховання цього дня вони вирушили у подорож до одного з найвідоміших театрів України – Львівського драматичного театру імені Марії Заньковецької де переглянули виставу "Наталка Полтавка", яка є знаковою у національному театральному репертуарі.
23 травня 2024 року у групі ОФ-11 під гаслом "Сильні. Сумлінні. Справедливі!" відбувся виховний захід, присвячений українській скаутській організації Пласт.