25 квітня викладачі циклової комісії природничих дисциплін Марія БУДЗЯК і Галина ПАНЬКІВ, разом із студентами груп Сп-11 та Ео-21 зібралися, щоб вшанувати пам'ять жертв та героїв Чорнобильської катастрофи – події, яка глибоко вразила не лише Україну, а й увесь світ.
Новини циклової комісії природничих дисциплін
#STEMтиждень_spring2025
#ідеяSTEMтиждень_spring2025
25 квітня викладач природничих дисциплін Галина ПАНЬКІВ разом із студентами групи К-11 дослідили роль хімії у вирішенні глобальних екологічних проблем та досягненні сталого розвитку під час інтерактивної лекції за темою: «Хімія та сталий розвиток: як наука допомагає зберегти планету».
У сучасному світі, коли екологічні проблеми дедалі частіше стають загрозою не лише для природи, а й для життя та здоров’я людей, питання екологічної освіти набуває особливого значення. Формування екологічної свідомості, відповідального ставлення до навколишнього середовища — це не лише справа вчених чи природоохоронних організацій, а й кожного з нас.
10 квітня в рамках тижня циклової комісії Галина ПАНЬКІВ в групі ЕкП-11 провела круглий стіл на тему: «Хімічні реакції навколо нас».
У рамках проведення тижня цикловоі комісіі природничих дисциплін 11 квітня 2025 р відбулося виїзне засідання гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» у магазин студію “Квітковий куток”на тему «Створення квіткових композицій» під керівництвом викладачки Наталії Чорної.
У сучасних умовах, коли Україна стикається з численними викликами, зумовленими повномасштабною війною, питання сталого розвитку набуває особливої актуальності. 10 квітня 2025 року в стінах нашого навчального закладу відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Сталий розвиток: виклики та загрози в умовах воєнного стану». Захід об’єднав студентів, викладачів, зацікавлених у пошуках рішень для забезпечення сталого майбутнього країни.
8 квітня 2025 року в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін у групі ЕкП-11 викладачем Марією БУДЗЯК було проведено відкрите заняття на тему: «Особливості генофонду людських спільнот та чинники, які впливають на їх формування».
У рамках вивчення дисциплін природничого циклу, студенти Бережанського фахового коледжу, здійснили виїзне практичне заняття на базі агропереробного підприємства ТОВ "Крона". Метою заходу стало ознайомлення з реальними умовами виробництва та технологічними процесами агропереробки, що відповідає сучасним вимогам підготовки висококваліфікованих фахівців аграрного сектору. Це дало можливість ознайомитися з сучасними підходами до екологічного управління на виробництві та оцінити екологічну безпеку технологічних процесів агропереробки.
У сучасному світі, де проблеми довкілля стають усе більш актуальними, важливо поширювати знання про сталий розвиток, екологічну відповідальність та екоініціативи. Один із найефективніших способів доносити таку інформацію до широкої аудиторії — це ековебінари.