Мета гуртка: навчання основам алгоритмізації та програмування з використанням робота MakeBlock та плат Arduino, розвиток науково-технічного та творчого потенціалу студентів шляхом організації їх діяльності в процесі інтеграції початкового інженерно-технічного конструювання та основ робототехніки та програмування
Завдання гуртка:
- формувати уміння проектувати моделі роботів та їх збирати, створювати алгоритми та забезпечувати їх програмну реалізацію;
- розвивати уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного розв’язання нетипових завдань щодо отримання та подання інформації через фізичні пристрої;
- формувати науковий світогляд, як невід’ємну складову загальної культури людини; стійку мотивацію до навчання, до пізнання нового;
- інтелектуально розвивати особистість, розвивати у гуртківців логічне мислення, інформаційну та графічну культуру, пам’ять, увагу, інтуїцію.
Очільники
Науковий керівник: Сергій ШТОГРИН |
|
Староста гуртка: Денис БЕРЕЗОВСЬКИЙ |
До складу наукового гуртка «Робототехніка» входять 12 студентів І-ІІІ курсу відділення «КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ» освітньо-кваліфікаційного рівня − «Молодший спеціаліст» та «Фаховий молодший бакалавр».
Положення про гурток (https://drive.google.com/file/d/1KqjlXvYwo37HcKtmKbaQJjI3BM0v2STl/view?usp=sharing)
Календарно-тематичне планування гуртка 2021-2022 н.р. (https://drive.google.com/file/d/1wq7yfysRqCbvh0orFS-gt-yJq4LA5L00/view?usp=sharing)
Список учасників гуртка 2021-2022 н.р. (https://drive.google.com/file/d/1KqjlXvYwo37HcKtmKbaQJjI3BM0v2STl/view?usp=sharing)
Стратегія розвитку гуртка на 2022-2023 н.р. (https://drive.google.com/file/d/1OPRt5HD3kBszmkeeQ-qMCOwiXNuGrbyM/view?usp=sharing)
Презентація гуртка
Додаткові матеріали
Блог гуртка (https://ishtogryn.blogspot.com/)
Ми на YouTube (https://youtu.be/V_yeEcM1Elk)
Діяльність гуртка за 2019-2022 роки
Перше знайомство з роботами
Участь в масових заходах до Днів науки
Участь в змаганнях виставках
Залучення гуртківців до роботи в Малій академії наук України
Навчаємось дистанційно:
Залучаємо Штучний Інтелект
Допомогаємо інформаційним військам України
Публікації учасників гуртка
Березовський Д.В.
• ЧАТ-БОТИ ДЛЯ ПОТРЕБ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ /Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Студентські ініціативи: реалії та перспективи». Зб. наук. пр. / Редкол.: Литовченко О.В. (голова) та ін. – Ніжин, 2020. – 450 с (https://natc.org.ua/docs/Conferencia/2020/Conferencia_mat_20201029.pdf)
• КІБЕРЗЛОЧИННІСТЬ У ВСІХ ЇЇ ПРОЯВАХ: ВИДИ, НАСЛІДКИ ТА СПОСОБИ БОРОТЬБИ Матеріали Міжвузівської студентської науково-практичної інтернет- конференції «Становлення та професійний розвиток сучасного студента в умовах цифрових технологій». Зб. наук. пр. / – Бобровиця, 2020. – 177 с (росилання немає сайт тимчасово не доступний)
Панченко В.О.
• ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ БЕЗПЕЧНОГО ТА ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ МОЛОДДЮ. ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ В БЕРЕЖАНСЬКОМУ АГРОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ. /Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Студентські ініціативи: реалії та перспективи». Зб. наук. пр. / Редкол.: Литовченко О.В. (голова) та ін. – Ніжин, 2020. – 450 с (https://natc.org.ua/docs/Conferencia/2020/Conferencia_mat_20201029.pdf)
Хайбуліна В.Д.
• ВИВЧЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСАД КІБЕРБЕЗПЕКИ ЗА ДОПОМОГОЮ КУРСІВ МЕРЕЖЕВОЇ АКАДЕМІЇ CISCO /Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Студентські ініціативи: реалії та перспективи». Зб. наук. пр. / Редкол.: Литовченко О.В. (голова) та ін. – Ніжин, 2020. – 450 с (https://natc.org.ua/docs/Conferencia/2020/Conferencia_mat_20201029.pdf)
Основні досягнення