Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і наших студентів: 20 лютого в читальному залі бібліотеки відбулась година-спомин «Відлуння Майдану», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Завідуюча бібліотекою Ольга МИХАЙЛИШИН у вступному слові відзначила, що трагічні, та водночас героїчні події на Майдані Небесну Сотню навіки вписали у нашу пам'ять і акцентувала увагу на тому, що вони були передусім людьми, а не віхою історії.
Що передувало тим подіям, що стало причиною того що тисячі людей, повстали проти несправедливості, політичних переслідувань та злочинних дій влади, розказала присутнім на заході викладачка історії Віра ОРЕЙДА.
З великою увагою і хвилюванням студенти слухали розповідь очевидця та учасника Майдану, викладача нашого коледжу, Степана ЖЕРЕБЕЦЬКОГО, який сказав, що атмосферу, яка панувала на Майдані, не можна передати словами — там були всі — від молоді до пенсіонерів, були львів'яни, кримчани, представники сходу і заходу України і наголосив на тому, що найкраще вшанування пам'яті Героїв — це втілення тих ідеалів, заради яких вони і ми піднялися на Революцію Гідності та за які сьогодні українці, а серед них є і ті, хто був на Майдані, проливають кров на Донбасі, протистоячи російсько-терористичним військам.
Ведучі години-спомину Марта НИКОНЕНКО та Назарій ЗАЯЦЬ (ст.гр.ОФП-21М), вже з перших хвилин виступу змусили затамувати подих присутніх, озвучивши хронологію подій того часу та пригадавши перші барикади, перші постріли, перші жертви…
Зворушливі поетичні рядки присвячені подіям Майдану та Героям Небесної Сотні , які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу, підготували ст.гр. ОФП-21М: Оля САЛО, Інна НАГАЙЛО, Яна СТОЙКО, Єлизавета Михайлевська, та Степан ЦІСЕЛЬСЬКИЙ.
До глибини душі присутніх пройняли відеосюжети боїв, які точилися на Інститутській 18-20 лютого 2014 року.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу.
Доповнювала атмосферу заходу книжково-ілюстративна виставка «Героям слава – вписано в серцях» .