Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A
«РОЗСТРІЛЯНЕ ВІДРОДЖЕННЯ» ЗАБУТИ НЕМОЖЛИВО.  ПРО УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ КОЛЕДЖУ У СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
Featured

«РОЗСТРІЛЯНЕ ВІДРОДЖЕННЯ» ЗАБУТИ НЕМОЖЛИВО. ПРО УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ КОЛЕДЖУ У СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

17 грудня студенти та викладачі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» взяли участь у студентській конференції «Розстріляне відродження» забути неможливо».

Цей захід проходив у приміщенні Бережанського музею книги і відвідали його, зокрема із участю, студенти груп А-11М та ЕкЕо-11М. Делегатами від нашого коледжу також були викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Василь Лещук та Віталій Скасків.

IMG 0010IMG 0015IMG 0025IMG 0034

Розпочалась робота студентської конференції зі вступного вітального слова директорки Бережанського музею книги Лілії Зінчук, яка презентувала музейну книжкову виставку, присвячену цій темі. Ця виставка стала актуальним початком та знаковим акцентом у всьому заході.

Наступним із темою «Значення і суть «Розстріляного відродження» як історичного циклу» виступив викладач історії Віталій Скасків, який до слова й визначив для учасників мету конференції і ретельно проаналізував трагічні та криваві сторінки української історії 1930-х років.

IMG 0019IMG 0060

Далі роботу конференції продовжила Лілія Зінчук, продовживши презентацію книжкової виставки та доповідаючи, звівши акцент на історії родини Крушельницьких. Наступним доповідав викладач коледжу Василь Лещук, який проаналізував жорстокість методів боротьби органів НКВС з українською інтелігенцією та противниками сталінського тоталітарного режиму.

Потім роботу конференції продовжили вже самі студенти, які проаналізували та дослідили реалії знищення українського цвіту нації радянською диктатурою на прикладі життя і діяльності самих репресованих.

Відтак з наступними доповідями виступили студенти групи А-11М Чупровський Василь та Ухман Роман і студенти ЕкЕо-11М Гальчак Олександр, Горин Інесса та Маслій Діана.

IMG 0037IMG 0040IMG 0044IMG 0046

Завершили конференцію заключні тези Лілії Зінчук, а також підсумовуючі та вдячні слова Віталія Скасківа за спільну роботу та якісні й змістовні доповіді.

Ця наукова зустріч у Бережанському музеї книги була вельми цікавою і пізнавальною. Варто зауважити, що інтерес до цієї теми виник у деяких студентів ще на стадії підготовки, адже готуючись до виступу хлопці і дівчата неодноразово консультувались стосовно окремих тематичних питань та джерел для роботи. І найголовніше, що попри цікаві матеріали, представлені на конференції та книжкову виставку, закарбувалось найбільше те, що ми й справді не можемо забути про ті страшні 30-ті роки, і, будуючи сучасний демократичний лад у суспільстві, вільно спілкуючись та творячи не задумуючись про неоціненність свободи, ми не забудемо, що колись за наше духовно-мистецьке відродження нашим славним українським синам доводилось платити ціною свого життя і свободи.

Ми знатимемо. Україна не забуде …

Викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін
Віталій Скасків

Оновлені статті

 

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2024 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація