Завдання, що стоять перед українською освітою, потребують принципово кардинальних змін у кадровій політиці в галузі вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти, насамперед формування плеяди енергійних високопрофесійних управлінців – керівників закладів освіти, які відповідали б вимогам сьогодення. Тим паче, що проблема кадрового супроводу освітньої реформи має, на мою думку, загальнодержавне значення. Хорошими керівниками не народжуються, ними стають, комусь для цього замало іноді і багаторічної управлінської праці, а хтось уміє заволодіти колективом уже з перших місяців. Відрадно, коли є кому допомогти, навчити, скерувати. В цьому руслі неоціненно потрібною, корисною, важливою є діяльність ДУ НМЦ «Агроосвіта».
З 01 по 12 квітня була слухачем курсів підвищення кваліфікації директорів аграрних технікумів і коледжів, у рамках яких була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища освіта: сучасні виклики та перспективи розвитку». Цікавими та дискусійними були виступи доповідачів І і ІІ панельних дискусій Олега Шарова, Юрія Телячого, Неллі Ничкало, Валентини Радкевич, Петра Лузана, Світлани Жуковської, Наталії Василенко, Лариси Сергеєвої, Олени Шикової, Олени Маковської та багатьох інших, які акцентували увагу слухачів на забезпечення якості фахової передвищої освіти та окреслили вимоги до компетентнісно-орієнтованої підготовки фахівців для сучасного ринку праці.
Номінація нагородження премії «Педагогічний Оскар – 2019» стала справжньою святковою родзинкою поміж навчанням. Досвідом своєї роботи ділилися з присутніми цьогорічні номінанти.
Участь у Парламентських слуханнях 10 квітня «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки» дала змогу директорам долучитися до широкого громадського обговорення ключових проблем освіти і науки, вирішення яких забезпечить збалансований розвиток людського капіталу в Україні та сприятиме створенню конкурентоспроможної економіки, визначенню ключових завдань органів державної влади України, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Щиро дякую організаторам курсів підвищення кваліфікації ДУ НМЦ «Агроосвіта» та НУБіП України за цікаве навчання, цінні рекомендації та зроблений ще один крок в управлінській діяльності як керівника закладу освіти.