Тиждень циклової комісії – це час тісної співпраці викладача та студента, час, коли вдається побачити один одного у іншому ракурсі.
Цього року такий тиждень ми провели у травні. І поки за вікнами падав дощ в аудиторіях всі ми були зайняті пізнавальними, повчальними, інформаційними, виховними та конкурсними подіями.
Це, насамперед, технічний бій, який організував і провів Гловин А.Л. Три команди другокурсників – «Дуга», «Електроди» і «Зварювальники» змагались в технічних знаннях і практичних навичках у зварювальній справі. Було цікаво, гаряче і весело, тому час конкурсів злетів непомітно. З невеликим відривом перемогла команда «Електроди» - група М-21М.
В цей же день студенти-першокурсники – представники різних груп М-11М, А-11М,Сп-11М та Е-11М зустрілися в аудиторії 204п для участі в олімпіаді з креслення. Викладачі Барбарич С.О. та Синовець М.С. створили дуже цікаві завдання, з якими справитись було не так просто. Результати змагань розподілились таким чином: Пендрак Р.(Е-11М)- перше місце, Белей Р(А-11М) та Якимів І.(Сп-11М) – друге місце та Левицький Д. (А-11М) і Паньчишин В.(М-11М) – третє місце.
Не залишились осторонь і наші третьокурсники. Вони позмагались у конкурсі «Кращий тракторист-машиніст» між студентами груп М-31М та М-32М,який включав два етапи – теоретичний та практичний. Коли виглянуло сонечко продемонстрували свої вміння керувати трактором та проводити його агрегатування з причепом. Викладачі Яциків М.М., Фурдей В.В. та Леськів М.С. оцінили майстерність учасників таким чином: Яцків М.- перше місце, Залапський В.- друге місце та Мисюк І.-третє місце.
Хоч наші випускники якраз починають дипломне проектування, але всі зібралися цього тижня для ознайомлення з методичними вимогами по оформленню та захисті власних проектів. Викладачі циклової комісії обговорили із своїми підопічними можливість виконання практичних розробок.
В рамках тижня комісії викладач Фурдей В.В. провів відкрите заняття з дисципліни «Автомобільні двигуни» на тему «Загальна будова системи живлення двигуна» для студентів групи А-21М Для активізації слухачів лектор використовував відеоматеріали та апелював до студентів для вирішення різних проблемних ситуацій у роботі двигунів. Заняття вийшло цікавим та змістовним.
Протягом цілого тижня в аудиторії 311п працювала виставка інформаційних буклетів та журналів, а також демонструвалися на перервах фільми про новинки сучасної сільськогосподарської техніки, організацією яких зайнялася Клендій О.М. Студенти проводили час між заняттями, переглядаючи цю інформацію.
Усі цікаві події залишилися у пам’яті студентів та викладачів та відображені на світлинах, які ми робили на згадку.
Усім учасникам конкурсів і занять дякуємо за хороші результати та високу майстерність