Третій рік поспіль у нашому коледжі активно працюють наукові секції Малої академії наук України.
Мала академія наук України (МАН) є освітньою та науковою системою, спрямованою на розвиток наукового мислення та талановитості серед молоді в Україні. Ця програма створена з метою підтримки та розвитку обдарованих дітей та підлітків, які виявляють зацікавленість у науці та дослідницькій діяльності.
Основні аспекти та цілі Малої академії наук України включають:
Розвиток наукового мислення: Програма спрямована на стимулювання цікавості учнів до наукового дослідження, аналізу та критичного мислення.
Навчання в академічному середовищі: Учасники МАН мають можливість взаємодіяти з вченими та експертами у різних галузях науки, відвідувати лекції та семінари.
Проведення наукових досліджень: Учні можуть займатися власними науковими проектами, вивчати обрані галузі науки та робити внесок у науковий розвиток.
Участь у конференціях та олімпіадах: Учасники МАН мають можливість представляти свої наукові роботи на конференціях та олімпіадах на різних рівнях.
Мала академія наук допомагає формувати в учнів не лише глибокі знання у конкретних наукових галузях, а й розвивати загальні навички та здібності, які стануть корисними в подальшому навчанні та професійному розвитку.
За традицією в січні проходить 1 етап всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Цього року свої роботи представили юні науковці коледжу, які займались в секціях фізики і технічноі творчості: Ігор ЗАМОЙСЬКИЙ та Олександр ПРОЦИК (наук.керівник Дворський В.Д.) і робототехніки Сергій БОЛЦАРІВСЬКИЙ та Віктор КУЗЬО (наук.керівник Штогрин С.С.).
Усі представлені проекти дуже цікаві, містять багато новизни та виконані на достатньому науковому рівні.
Члени жюрі достойно оцінили презентації учасників та надали цінні поради для подальшої участі в обласному етапі захисту наукових робіт.