Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A
УРОК - ЕКСКУРСІЯ ПРИРОДНО - ЗАПОВІДНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ УКРАЇНИ
Featured

УРОК - ЕКСКУРСІЯ ПРИРОДНО - ЗАПОВІДНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ УКРАЇНИ

16 квітня на практичному занятті з екологічного законодавства студенти груп Ео-11М та Ео-41М разом з викладачкою Іриною КОСТІВ подорожували територіями природно-заповідного фонду України.

Природа – це національний скарб, який слід ретельно охороняти і раціонально використовувати. Розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду України є одним із основних пріоритетів екологічної політики країни. Заповідні території охороняються як національне надбання, до яких встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання. Україна розглядає цей фонд як складову частину світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.

1

Метою заходу було сформувати у студентів знання про природно-заповідний фонд України та його основні категорії; ознайомитиз основними законодавчими актами про природно-заповідний фонд України; сформувати уявлення про Національну екологічну мережу України та мету її створення; сприяти формуванню екологічного мислення та екологічної культури особистості.

23457896

У своїх доповідях студенти презентували цікаву інформацію про найяскравіші природно-заповідні куточки нашої країни: природні заповідники, біосферні заповідники, національні природні парки, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам’ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки. Були згадані найвидатніші об’єкти природно-заповідного фонду рідного Тернопілля, а саме: природний заповідник «Медобори», національний природний парк «Дністровський каньйон», Кременецький ботанічний сад.

Особливу увагу викладачка приділила питанням охорони даних об’єктів та відповідальності за порушення екологічного та природно-заповідного законодавства. Аудиторія активно працювала з нормативно-правовими актами, вирішувала правові задачі.

Студенти дійшли висновку, що основним завданням природоохоронної справи у ХХІ столітті є збереження і примноження біологічного і ландшафтного різноманіття, поліпшення стану довкілля, створення здорового природного середовища для людини.

Ірина КОСТІВ,
викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін

Топові дописи за місяць

Оновлені статті

 

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2024 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація