Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A
УРОК - ЕКСКУРСІЯ ПРИРОДНО - ЗАПОВІДНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ УКРАЇНИ
Featured

УРОК - ЕКСКУРСІЯ ПРИРОДНО - ЗАПОВІДНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ УКРАЇНИ

16 квітня на практичному занятті з екологічного законодавства студенти груп Ео-11М та Ео-41М разом з викладачкою Іриною КОСТІВ подорожували територіями природно-заповідного фонду України.

Природа – це національний скарб, який слід ретельно охороняти і раціонально використовувати. Розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду України є одним із основних пріоритетів екологічної політики країни. Заповідні території охороняються як національне надбання, до яких встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання. Україна розглядає цей фонд як складову частину світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.

1

Метою заходу було сформувати у студентів знання про природно-заповідний фонд України та його основні категорії; ознайомитиз основними законодавчими актами про природно-заповідний фонд України; сформувати уявлення про Національну екологічну мережу України та мету її створення; сприяти формуванню екологічного мислення та екологічної культури особистості.

23457896

У своїх доповідях студенти презентували цікаву інформацію про найяскравіші природно-заповідні куточки нашої країни: природні заповідники, біосферні заповідники, національні природні парки, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам’ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки. Були згадані найвидатніші об’єкти природно-заповідного фонду рідного Тернопілля, а саме: природний заповідник «Медобори», національний природний парк «Дністровський каньйон», Кременецький ботанічний сад.

Особливу увагу викладачка приділила питанням охорони даних об’єктів та відповідальності за порушення екологічного та природно-заповідного законодавства. Аудиторія активно працювала з нормативно-правовими актами, вирішувала правові задачі.

Студенти дійшли висновку, що основним завданням природоохоронної справи у ХХІ столітті є збереження і примноження біологічного і ландшафтного різноманіття, поліпшення стану довкілля, створення здорового природного середовища для людини.

Ірина КОСТІВ,
викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін

Оновлені статті

 

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2024 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація