Сучасні виклики, зокрема війна, ставлять перед людьми надзвичайні вимоги щодо їхньої здатності адаптуватися та виживати у складних і непередбачуваних обставинах. Психологічна резильєнтність — це той ресурс, який допомагає нам зберігати рівновагу, долати труднощі та швидко відновлюватися після стресових ситуацій.
Сьогодні Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за участю Аллою Вишиною практичним психологом Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка провела вебквест-практикум «Психологічна резильєнтність в умовах війни», спрямований на формування та розвиток стресостійкості на прикладі складених нею Google форм.
Викладачі нашого коледжу Василь Лещук, Ірина Костів, Ольга Макух, Світлана Пилипишин та Уляна Дудка взяли участь у вебквесті.
Мета заходу — допомога учасникам розвинути психологічну стійкість та шляхом виконання інтерактивних завдань та практичних вправ навчитися ефективно долати стресові та кризові ситуації, пов’язані з війною.
Розвиток психологічної резильєнтності є надзвичайно важливим в умовах війни. Завдяки вебквест-практикуму учасники не тільки отримали теоретичні знання, але й на практиці зможуть застосувати їх для підвищення власної стійкості. В умовах невизначеності та постійного стресу ці навички допоможуть зберегти здоров’я і внутрішню рівновагу.