ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Запрошуємо взяти участь у І обласному конкурсі виконавців художнього слова в онлайн-форматі, присвяченого 209-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря», який проводиться з метою вшанування пам’яті поета, вивчення його спадщини, виявлення обдарованої молоді, розвитку схильності до художнього читання.
До участі в Конкурсі запрошуються студенти передвищої фахової освіти навчальних закладів усіх форм власності, а також учасники літературних гуртків та театральних студій.
З Положенням про Конкурс можна познайомитися на сайті ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» та в додатку 1.
Для участі в конкурсі необхідно до 10 березня 2023р. надіслати до оргкомітету на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку учасника (форма додається) та прикріплений файл виступу.
Просимо сприяти поширенню інформації про Конкурс та прийняти в ньому участь.
![1](/images/News/OGOLOSHEN/A15/1.jpg)
![2](/images/News/OGOLOSHEN/A15/2.jpg)
![3](/images/News/OGOLOSHEN/A15/3.jpg)
![4](/images/News/OGOLOSHEN/A15/4.jpg)
![5](/images/News/OGOLOSHEN/A15/5.jpg)
![1](/images/News/News2023_1/A104/1.jpg)
![2](/images/News/News2023_1/A104/2.jpg)
![3](/images/News/News2023_1/A104/3.jpg)
![4](/images/News/News2023_1/A104/4.jpg)