Сьогодні, 15 липня 2024 року, вперше відзначаємо День Української Державності за новим календарем. Це державне свято, що пов'язано з Днем хрещення Київської Русі – України, цього року набуває нового звучання у зв'язку з календарною реформою – переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.
Блог про виховні події
Сьогодні виповнюється 28 років з дня ухвалення Основного Закону. На жаль, уже третій рік поспіль Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану, запровадженого через повномасштабне вторгнення росії.
З метою поглиблення професійно спрямованого вектору освітнього процесу та зростання мотивації студентів до оволодіння професійними знаннями 17 червня була організована зустріч здобувачів освіти «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» з засновником ТОВ «Агропродсервіс», досвідченим фахівцем у сфері сільського господарства, а нині народним депутатом, секретарем комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Іваном ЧАЙКІВСЬКИМ.
Батько – це друге крило любові до дитини
Батько для кожного з нас – це вихователь, захисник, вчитель і друг, якому ми завдячуємо базовими вміннями, життєвими принципами та цінностями. На допомогу люблячого батька діти можуть розраховувати завжди, незалежно від того, скільки їм років, а теплі згадки про цю найріднішу людину залишаються з нами на все життя і дарують підтримку в найтяжчі часи. Вшановувати батьків в окремий день прийнято у всіх країнах, при цьому національні дати можуть різнитися. Але існує й загальне свято – Міжнародний день батька, який щорічно відзначають в третю неділю червня. Співпадає з міжнародним святом і День батька в Україні.
Сьогодні студентки першого курсу Ірина Запоточна (Соціальна робота) та Марта Іванців (Облік та оподаткування) організували просвітницьку зустріч з психологинею Анастасією Глєбовою. Дівчата творять проєкт «Профорієнтири» в рамках молодіжної програми Upshift Ukraine, що реалізується ГО "Центр Науки Тернополя" й імплементується ІСАР Єднання Isar Ednannia за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та Уряду Японії. Проєкт спрямований на допомогу підліткам обрати свою професію.