2019 рік – це рік, який змінив звичний ритм життя. Україна, як і ряд інших країн світу, переживала найважчий період – пандемію COVID-19. Людей огорнули непевність і страх. Нас, педагогів, хвилював освітній процес. Перед адміністрацією коледжу постало першочергове завдання - ознайомитися з методичними порадами МОН, надати консультації викладачам, забезпечити виконання навчальних планів, а також заспокоїти батьків і дати життєві орієнтири випускникам.
2022 рік. Хоча пандемія все ще залишається актуальною проблемою в світі, в Україні наразі основною перешкодою для нормального навчання і виховання є війна.
Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом стає забезпечення безпекової складової здоров'я особистості, забезпечення її фізичного, психічного, соціального і духовного благополуччя.
Виходячи з цього основними напрямками та завданнями виховної роботи у коледжі є надання здобувачам освіти базових знань з основ безпеки та формування поведінки правильних безпекових дій в умовах воєнного стану.
Пріоритетний напрямок - навчання правилам збереження життя і здоров’я свого та оточуючих у разі бойових дій.
Цикл заходів щодо надання психологічної пітримки, забезпечення психолого-педагогічного супроводу емоційно вразливих категорій осіб.
Протягом 2021-2022 навчального року виховна робота у коледжі проводилась згідно затвердженого плану роботи. За звітний період працювали 7 колективів художньої самодіяльності: студентський аматорський театр «Іскра Прометея» (керівник Олександра Бойко), танцювальний ансамбль «Насолода» (керівник Христина Антонів), вокальний ансамбль «Галичаночки» (керівник Роман Видиш), зразкова вокальна студія «Арт-Крок» (керівник Роман Видиш), хореографічний колектив «Візаві» (керівник Христина Антонів), студентський аматорський хор (керівник Дмитро Загородній), чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» (керівник Дмитро Загородній). Функціонують 7 збірних команд з таких видів спорту: мініфутбол, волейбол (юнаки і юнки), легка атлетика (юнаки і юнки), настільний теніс (юнаки і юнки). В спортивних секціях займаються понад 120 студентів. Команди постійно беруть участь у змаганнях регіонального та обласного рівнів.
29 серпня на подвір’ї головного корпусу відбулося свято, присвячене першокурсникам ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України».
Проведено такі основні заходи. Церемонія нагородження переможців проекту «Сова».
Конкурс краси – 2021.
До Міжнародного дня студентського спорту, а також в рамках проведення Олімпійського тижня – 2021, проведені спортивно-масові заходи, що відбулись у коледжі 20 вересня 2021 року.
Студентка групи ЕкЕо-21М Катерина Корнелюк зайняте І місце в номінації «Оригінальний жанр» (старша вікова категорія) на ХVI Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі “Grand Fest”, що відбувся 20 лютого 2022 року.
Іван Синишин та Олександр Феньо серед стипендіатів Президента України!
4 грудня 2021 року відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. За результатами І етапу конкурсу переможцями стали Катя КОРНЕЛЮК (гр. ЕкЕо-21М) та Максим БІДОЛАХ (гр. К-11М), які взяли участь в обласному етапі. Катя КОРНЕЛЮК, продемонструвала високий рівень своєї творчості та володіння художнім словом, посіла ІІІ місце. Максим БІДОЛАХ зайняв почесне V місце серед 22-х учасників обласного етапу конкурсу.
Великий обсяг виховної роботи здійснюють куратори груп за напрямками впродовж року у вигляді бесід, інформаційних виховних годин, класних заходів тощо. Пріоритет - формування рис і якостей «українця-переможця» у війні російської федерації проти України.
Сьогодні, коли весь світ сколихнула війна в Україні, ми, українці, не припиняємо свою боротьбу за те, у що віримо, ми продовжуємо робити бізнес, ми продовжуємо працювати, ми продовжуємо навчатися. З кожним днем ми наближаємося до перемоги над російськими окупантами.