Профспілкова організація працівників та студентів ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» вирішили привітати та підтримати людей, які є представниками соціально незахищених верств населення, смачними пасками та іншими смаколиками до великоднього кошика. Подарунки цього дня також отримали й педагоги-ветерани коледжу.
НОВИНИ
Подарунки до Великодня від профспілкових організацій коледжу
Голова профспілкової організації студентів
Лещук В.І.