З 27 по 29 березня 2018 року завідувач відділення механізації сільського господарства, автомобільного транспорту та садово-паркового господарства Буняк І.І. брав участь в складі експертної комісії МОН України по акредитації спеціальності «Експлуатація машин та обладнання агропромислового виробництва» у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
![DSC 1030](/images/News/News2018_1/Buniak/DSC_1030.jpg)
![DSC 1214](/images/News/News2018_1/Buniak/DSC_1214.jpg)