Війна – насичений драматичними подіями проміжок часу. Війна змушує людину "переключитися" на режим виживання, спуститися до рівня інстинктів.
У звичайному житті ми керуємося почуттями, емоціями, моральними цінностями, що пропонує нам суспільство задля мирного співіснування. Однак на війні людина зіштовхується із зовсім іншою реальністю. Ця реальність спрямована на виживання тебе і твоїх побратимів. На звернення волонтерського центру «Бережани» викладачі коледжу активно долучились до збору необхідних речей, продуктів харчування та інших смаколиків для наших захисників. Нехай це мізер, та, можливо, на війні комусь стане у нагоді.
![IMG 20200129 105300 resized 20200129 111327650](/images/News/News2020_1/A9/IMG_20200129_105300_resized_20200129_111327650.jpg)
![IMG 20200129 105318 resized 20200129 111330613](/images/News/News2020_1/A9/IMG_20200129_105318_resized_20200129_111330613.jpg)
![IMG 20200129 105332 resized 20200129 111328355](/images/News/News2020_1/A9/IMG_20200129_105332_resized_20200129_111328355.jpg)