Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A

Рішення педагогічної ради від 04.05.2023 року

Відокремлений сруктурний підрозділ
«Бережанський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів і природокористування України»
Рішення педагогічної ради від 04.05.2023 року (Протокол № 10)
Присутні: 79
Відсутні: 3

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання коледжу.
  2. Обговорюємо нове положення про атестацію педагогічних працівників.
  3. Стан практичної підготовки здобувачів освіти в коледжі
  4. Початок вступної кампанії 2023.
  5. Різне.

І. СЛУХАЛИ:

Директорку коледжу Світлану ПИЛИПИШИН, яка узагальнила роботу коледжу протягом місяця. 26 квітня відбулось засідання вченої ради НУБіП України, а також засідання з директорами ВП і ВСП університету, під час яких наголошували на проведенні заміру знань в коледжі від Державної служби якості освіти України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти в ході пілотного проєкту з моніторингу якості фахової передвищої освіти.

На вченій раді розглядалось чимало інших питань, а саме: святкування 125-річчя НУБіП України та участь в ньому співробітників відокремлених підрозділів; результати реєстрації на олімпіаду в НУБіП України; максимальне повернення до очного навчання; затвердження Правил прийому на 2023 рік, а також Положень про Приймальні комісії; і насамкінець питання номер один – профорієнтація для вступу випускників відокремлених підрозділів в НУБіП України.

УХВАЛИЛИ:

  • роботу ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» упродовж травня вважати задовільною;
  • викладачам коледжу вести активну профорієнтаційну роботу для вступу абітурієнтів в НУБіП на денну форму навчання;
  • провести моніторинг реєстрації на олімпіаду в НУБіП України.

ІІ. СЛУХАЛИ:

Директорку коледжу Світлану ПИЛИПИШИН, яка виступила з чітким порівнянням змін в Положенні про атестацію педагогічних і науково-педагогічних працівників. Нове Положення про атестацію педпрацівників стане чинним у повному обсязі з 1 вересня. Понад два роки освітяни з нетерпінням очікували на ухвалення цього Положення (бо проєкт документа був доступний ще у 2020 році, а його громадське обговорення у новій редакції, до якого Служба освітнього омбудсмена надавала пропозиції, завершилося ще у жовтні 2021 року). Прийняття документа допоможе захистити права педагогічних працівників під час проходження атестації, зокрема за результатами успішної сертифікації. Впродовж атестаційного періоду педагогічний працівник повинен пройти курси підвищення кваліфікації в обсязі 120 годин, але обов’язковими їх складовими мають бути курси: 10% годин – психологія; 10% годин – інклюзивна освіта; 30% годин – дисципліни, які викладає викладач та 50% годин на інші види робіт.

ІІІ. СЛУХАЛИ:

Завідувача відділу навчально-виробничих практик та професійно-технічної освіти Олега АНДРУСЯКА, який коротко окреслив роботу свого відділу, провів аналіз проведення практик у майстернях або біостаціонарі, а також зробив звіт щодо закупівлі розхідних матеріалів, оновлення матеріально-технічної бази.

ВИСТУПИВ:

Заступник директора з навчальної роботи Олег КАЛАТАЛО, який наголосив на проходженні атестації робітничих професій та проходженні переддипломних практик здобувачами освіти, що знаходяться за кордоном. Користуючись нагодою, доповідач продемонстрував запланований графік освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік. Стосовно відпусток педагогічних та науково-педагогічних працівників питання буде вирішуватися під час затвердження графіку освітнього процесу на випадок, якщо будуть зміни у ньому.

УХВАЛИЛИ:

  • готуватися до атестації робітничих професій;
  • регулярно оновлювати матеріали на курсах в системі Moodle.

ІV. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря приймальної комісії Галину ПАНЬКІВ, яка проаналізувала вимоги Вступної кампанії на 2023 рік. Далі доповідачка запропонувала розглянути і затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:

  • Петру ЖОВНИЧУ;
  • Ірині ТЕРНОВІЙ;
  • Ірині КОСТІВ;
  • Уляні БУРДАШ;
  • Уляні ДУДЦІ;
  • Олегу АНДРУСЯКУ;
  • Ірині ПАЛІНСЬКІЙ;
  • Ользі ПРОЦИК;
  • Галині ПРОЦИК;
  • Петру ЖОВНИЧУ;
  • Валентині РУДНИК;
  • Людмилі ДВОРСЬКІЙ;
  • Марії СНОВИДІ.

УХВАЛИЛИ:

  • активне проведення профорієнтації для вступу до нашого закладу освіти;
  • у результаті відкритого голосування (одноголосно «за», окрім висунутих осіб) затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів переліченим викладачам.

V. СЛУХАЛИ:

Завідувачку навчально-методичного кабінету Оксану ЛЕЩИШИН, яка ознайомила присутніх з авторами і списком підручників із загальноосвітніх дисциплін, а також запропонувала замовити у кількості, що подали викладачі.

УХВАЛИЛИ:

  • шляхом голосування рішення прийнято одноголосно «за».

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2025 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація