Автосервіс відіграє ключову роль у забезпеченні технічного стану транспортних засобів. Регулярне технічне обслуговування дозволяє вчасно виявляти й усувати несправності, що продовжує строк експлуатації автомобіля, знижує ризик аварій на дорозі та сприяє економії витрат на ремонт у майбутньому. Завдяки кваліфікованому обслуговуванню водії можуть бути впевненими у надійності своєї техніки.
Блог кафедри
29 вересня викладач кафедри автомобільного транспорту Олексій НЕСТЕРЕНКО в рамках дослідницької роботи кафедри з розробки автомобільних діагностичних систем з дистанційною передачею інформації на обслуговуючі сервісцентри та пошуку лабораторної бази для проведення прикладних досліджень відвідав Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Вибір був не випадковий, оскільки університет є одним з найстаріших закладів освіти, науки, культури Буковинського краю та всього західного регіону України. Заклад заснований в 1875 р. імператором Австро-Угорщини Францом-Йосифом І. У свій час випускниками університету були Іван Франко, Сидір Виборкевич, Арсеній Яценюк.
В сучасному світі підприємництво стає все більш доступним для молодих людей, а транспорт є однією з ключових галузей, яка постійно знаходиться в процесі трансформації та розвитку. У цьому контексті відбувся захід на тему "Мій перший бізнес" під час якого студенти груп Ат-31 та Ат-32 представили для обговорення свої бізнес-плани, презентуючи інноваційні ідеї у сфері транспортних послуг.
У сучасних умовах верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ) широко застосовуються як на великих промислових підприємствах, так і на невеликих. Це вимагає від фахівців глибокого розуміння будови та можливостей цих верстатів, а також навичок їх оптимального використання. Вивчення пристроїв з числовим програмним управлінням стає все більш важливим у наш час, оскільки ці технології знаходять застосування в різних галузях промисловості.
В рамках тижня кафедри автомобільного транспорту 2 травня у групі Ат – 11Б старший викладач Андрій ГЛОВИН провів практичне заняття на тему: «Дефектування та сортування деталей».
Non scholae sed vitae discimus
Вивчення елементної бази сучасної електроніки, принципів роботи електронних пристроїв та існуючих апаратних засобів дає змогу студентам розробляти та реалізовувати доволі складні та необхідні в сьогоденні електронні пристрої.
Поєднання теорії з практикою завжди було та залишається необхідною складовою повноцінного навчального процесу. Для майбутніх фахівців, які потраплять на виробництво, практичні навички є невід'ємним елементом. Ні одна лабораторія коледжу не може передати таку ж докладну та достовірну нову інформацію для практичних чи лабораторних занять, як студент може отримати, побувавши в реальних умовах виробництва.
Вже доброю традицією стало проведення гостьових лекцій у Бережанському фаховому коледжі. Цей вид діяльності сприяє налагодженню тісного взаємозв’язку між навчальним закладом і ремонтно-обслуговуючими підприємствами нашого регіону. Представники підприємств діляться своїм практичним досвідомта допомагають студентам в освоєнні нових знань, як допоможуть їм у їхньому працевлаштуванні по завершенню навчання.
В понеділок 29.04.2024 р. в групі Ат-11Б відбулась виховна година на тему: «Історія рідного краю».