283 СТУДЕНТИ
ВП НУБІП УКРАЇНИ
«БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»
НА СВЯТКУВАННІ ДНЯ ЗНАНЬ
В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Святкує сьогодні і Бережанщина. Ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Звичайно, головними винуватцями торжества є школярі — від першокласників з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими себе, до вже зовсім дорослих студентів ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж». Гучно лунає музика, ностальгічні погляди батьків, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш коледж зустрічає День знань. На майданчику біля головного корпусу Світлана Пилипишин радо зустрічає гостей, які завітали на свято. Це і голова ради роботодавців коледжу, начальник Бережанського РЕМу Мирослав Лехіцький, міський голова міста Бережани Володимир Музичка, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галина Михальчук та ін.
![2019 09 01 0062](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0062.jpg)
![2019 09 01 0090](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0090.jpg)
Директор коледжу С.І.Пилипишин привітала усіх першокурсників з початком нового навчального року та побажала усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, «нашим дорогим першокурсникам – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!» Привітали нову студентську молодь і Мирослав Лехіцький та Галина Михальчук, побажавши бути гідними громадянами та патріотами рідної України, опанувати нові знання та стати висококваліфікованими фахівцями у своїй професії. За традицією студентам –першокурсникам директор коледжу С.Пилипишин вручила символічний КЛЮЧ ЗНАНЬ, заступник директора з навчальної роботи О.Калатало - ЗАЛІКОВУ КНИЖКУ, а виконувач обов’язків голови студентської організації О.Пилипишин - СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК. Усвідомлюючи важливість покладених на них завдань, студенти дали урочисту обіцянку стати хорошими спеціалістами та гідними громадянами своєї держави. Свято продовжилось молитвою на благословення й добру справу та початок нового навчального року. Вже завтра для нової генерації студентів перегорнеться ще одна сторінка книги життя. В добру путь та хай вам щастить, дорогі першокурсники!
Заступник директора з виховної роботи
Галина Процик
![2019 09 01 0031](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0031.jpg)
![2019 09 01 0018](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0018.jpg)
![2019 09 01 0019](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0019.jpg)
![2019 09 01 0047](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0047.jpg)
![2019 09 01 0020](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0020.jpg)
![2019 09 01 0076](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0076.jpg)
![2019 09 01 0099](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0099.jpg)
![2019 09 01 0134](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0134.jpg)
![2019 09 01 0126](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0126.jpg)
![2019 09 01 0130](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0130.jpg)
![2019 09 01 0141](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0141.jpg)
![2019 09 01 0135](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0135.jpg)
![2019 09 01 0103](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0103.jpg)
![2019 09 01 0040](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0040.jpg)
![2019 09 01 0038](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0038.jpg)
![2019 09 01 0032](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0032.jpg)
![2019 09 01 0094](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0094.jpg)
![2019 09 01 0105](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0105.jpg)
![2019 09 01 0104](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0104.jpg)
![2019 09 01 0164](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0164.jpg)
![2019 09 01 0163](/images/News/News2019_4/B1.09/2019_09_01_0163.jpg)