![1](/images/News/News2018_3/ekskursiaPotutory1/1.jpg)
В рамках тижня циклової комісії економічних дисциплін студенти групи Ек-31М відвідали ТОВ «Жива земля Потутори». Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитись з господарством яке займається вирощуванням зернових культур (пшениця, ячмінь, жито, овес, кормові боби, гречка, кормові культури ) та молочним тваринництвом. Все вирощується на основі органічного землеробства. Директор господарства Іван Бойко розповів про особливості ведення органічного господарства, про перспективні напрямки органічного виробництва в нашому регіоні. Також присутні ознайомились з роботами пані Христини Лібергер, господині біодинамічної ферми, авторки композицій смаків чаїв та спецій.