5 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу в 2018-2019 н.р. Робота розпочалася привітанням директора зі святом іменинників коледжу І. В. Кізими та М. М. Яциківа. Далі робота продовжилася за порядком денним.
Світлана Ігорівна доповіла про засідання навчально-методичної ради в НУБіП України, де було подано на розгляд 4 ліцензійні справи та на даний момент очікується рішення про ліцензування. Також на нараді директорів з керівництвом НУБіП розглядалися інші важливі питання, які стосуються роботи і діяльності коледжу: дотримання оновленого положення про організацію роботи з охорони праці та пропозиції до Закону України про фахову передвищу освіту. Прийняття даного закону є важливим та актуальним для коледжу. Світлана Ігорівна доповіла, що у лютому відбулося засідання комітету ВР з питань освіти де було прийнято за основу даний законопроект і який незабаром має бути прийнятий остаточно. Також директор звернула увагу на пріоритети, проблеми та ризики які можуть виникнути під час перехідного періоду коледжу.
Далі директор підбила підсумки діяльності коледжу за два перші місяці року, відзначивши, що було проведено багато заходів, в тому числі відкриті заняття, виховні години, екскурсії, спортивні змагання, конференції, навчальні семінари та ін.
Також С. І. Пилипишин зробила детальний аналіз результатів нашої роботи впродовж 2018 року в контексті роботи інших відокремлених підрозділів НУБіП України й за окремими критеріями показала місце Бережанського агротехнічного коледжу серед інших підрозділів та дала чіткі вказівки щодо роботи на наступний рік.
Далі голова циклової комісії спец. електротехнічних дисциплін Н. В. Оберська доповіла про діяльності та перспективи розвитку циклової комісії спец. електротехнічних дисциплін згідно з програмою «Голосіївська ініціатива-2020» упродовж цього навчального року та про напрями Програми які реалізуються в роботі циклової комісії.
Наступний доповідач У. Т. Дудка розповіла про важливість та доцільність використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців економічного профілю. Далі В. В. Фурдей доповів про можливість використання технології сторітелінгу в освітньому процесі, оскільки вона сприяє швидшому та кращому засвоєнню інформації. Також заступник директора з навчальної роботи О. В. Калатало наголосив на необхідності оформлення і подачі заявки на закупівлю підручників з навчальних дисциплін для бібліотеки коледжу.
Насамкінець було окреслено перспективи діяльності колективу та визначено завдання на найближчий час.
Секретар педагогічної ради коледжу І. Матвіїв