20 листопада відбулось чергове засідання педагогічної ради коледжу.
Директорка Світлана ПИЛИПИШИН акцентувала увагу на основних питаннях, які розглядалися на засіданні Вченої ради НУБіП України, а саме: успішне проведення Днів відкритих дверей, активна профорієнтація серед випускників ВП і ВСП; належне завершення заліково-екзаменаційної сесії та підготовка до річних звітів директорів та ректора університету.
19 листопада відбулась нарада Міністерства освіти і науки України щодо початку Вступної кампанії – 2025. Уже запропоновано до громадського обговорення порядки вступу в заклади вищої та фахової передвищої освіти.
Впродовж листопада було проведено безліч заходів, а саме: тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій; майстер-клас від досвідченого ІТ-експерта: секрети створення успішного програмного забезпечення; заняття-конференція з фізики на тему: «Оптичні явища у природі і техніці»; конференція «Іван ПУЛЮЙ – життя в ім'я науки та України» (до 180-річчя від дня народження); майстер-клас з написання заявок для отримання грантів; виїзне практичне заняття з дисципліни «Мікробіологія з основами вірусології»; відкрите бінарне заняття з дисциплін «Вища математика» та «Інформатика та ІТ» на тему: «Криві ІІ-го порядку. Побудова та аналіз складних математичних моделей в EXCEL»; круглий стіл «Іван Пулюй. Повернення із забуття»; практичне заняття зі зварювання оптоволоконного кабелю; відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку освіти, науки та технологій в Україні та світі»; олімпіада з Інженерно-комп’ютерної графіки; екскурсія студентів у місто Лева; інтелектуальний математичний конкурс «Сильна ланка»; міжнародна науково-практична конференція «Фотовольтаїка: професійно-технічна освіта та ринок праці»; відбулися загальні батьківські збори; засідання Ради роботодавців; засідання Школи молодого педагога; літературна година «Ніколи не сміявся без любові»; виховний захід «Поважай та розумій»; студентська конференція «Альтернативні джерела енергії»; гра розуму та кмітливості до Міжнародного дня студента; екскурсія в приватну садибу родини Попик у селі Ценів; відбувся конкурс краси та грації «Міс та Містер коледжу 2024»; виховна година на тему: «Спалювання листя: чому це небезпечно?»; відбулась студентська конференція на тему: «Актуальні проблеми сільського господарства в Україні»; гостьова лекція на тему: «Prompt Utilization for Semantic and Syntactic Yielding»; відзначення Дня працівників сільського господарства; виховний захід «Дуель шоу. ЕкП-11», присвячений Міжнародному дню студента; відбулася традиційна зустріч директорки Світлани ПИЛИПИШИН зі студентською організацією коледжу; модернізовано навчальну лабораторію автоматики; семінар для вчителів інформатики Підгаєцької ОТГ; історико-патріотична година «Нескорений дух свободи»; участь у Всеукраїнському форумі «Майбутнє України в руках молоді: національно-патріотичне виховання як основа державотворення»; участь здобувачів освіти в обласній олімпіаді знавців української мови; Women Rock-IT від Cisco та ін.
Далі відповідно до порядку денного виступила заступниця директора з навчальної роботи Уляна ДУДКА. Доповідачка проаналізувала роботу коледжу впродовж 2024 року за програмою «Голосіївська ініціатива – 2025», а також запропонувала схвалити та затвердити звіт. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно «за». На сайті закладу освіти було розміщено проєкт заходів на виконання роботи з реалізації програми на 2025 рік. Після обговорення і внесення запропонованих зміни план роботи на 2025 рік шляхом відкритого голосування одноголосно «за» затверджено.
Далі Валентина РУДНИК, голова циклової комісії спеціальних економічних дисциплін, провела детальний аналіз роботи своєї циклової комісії. Педагогічні працівники активно беруть участь у курсах, тренінгах, вебінарах, стажуваннях упродовж навчального року; впроваджують інтерактивні підходи для кращого засвоєння інформації здобувачами освіти; активно публікують свої напрацювання (статті, тези тощо); розвивають міжнародне співробітництво та ін.
В обговоренні роботи циклової комісії брали участь завідувачка відділення управління, соціальних наук та екології Ірина ТЕРНОВА, завідувачка навчально-методичного кабінету Оксана ЛЕЩИШИН та завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО.
Загалом роботу циклової комісії спеціальних економічних дисциплін можна вважати хорошою, проте є низка питань, які потребують вирішення, а саме: більш активна участь у конференціях не лише нашого закладу освіти, але і наших колег та партнерів, покращення якості методичної роботи тощо.
Далі відповідно до порядку денного виступив викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій Ростислав УХМАН. Доповідач поділився досвідом впровадження в освітній процес інтерактивних онлайн-симуляторів для виконання різноманітних дослідів з фізики.
Наступна доповідачка - Людмила БІЛАН, викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій, поділилась досвідом патріотичного виховання на заняттях з математики. Багато українських видатних математиків шукали і шукають визнання за кордоном. На жаль, багато з них не змогли отримати належне визнання на своїй рідній землі.
Далі відповідно до порядку денного виступив викладач циклової комісії фізичної і військової підготовки Анатолій ВЕНГРИНОВИЧ. Роль легкої атлетики у фізичному розвитку студентів закладів фахової передвищої освіти є багатогранною, оскільки цей вид спорту сприяє не лише поліпшенню фізичного стану, а й формуванню особистісних якостей, необхідних для всебічного розвитку молоді. Легка атлетика є універсальним засобом фізичного розвитку, що дозволяє студентам закладів фахової передвищої освіти зміцнювати здоров’я, покращувати фізичну форму, формувати особистісні якості та вести активний і здоровий спосіб життя.
Наступною виступила завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО з детальним аналізом анкетування батьків здобувачів освіти.
Батьки, покладаючись на відгуки дітей, схвально відгукуються про роботу коледжу, хоча є деякі моменти, на які слід звернути увагу. З більш детальними результатами анкетування можна ознайомитись на сайті коледжу.
У різному секретар педагогічної ради Галина ПАНЬКІВ запропонувала розглянути та затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:
- Володимиру ФЕДУНЯКУ;
- Галині ПРОЦИК;
- Ірині ТЕРНОВІЙ;
- Маріанні МИХАЙЛИШИН;
- Сергію ШКАРУПІ.
Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім тихих робочих днів та міцного здоров’я.
Віримо в ЗСУ і в Перемогу!