Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A
Featured

Про роботу педагогічної ради коледжу

20 листопада відбулось чергове засідання педагогічної ради коледжу.

Директорка Світлана ПИЛИПИШИН акцентувала увагу на основних питаннях, які розглядалися на засіданні Вченої ради НУБіП України, а саме: успішне проведення Днів відкритих дверей, активна профорієнтація серед випускників ВП і ВСП; належне завершення заліково-екзаменаційної сесії та підготовка до річних звітів директорів та ректора університету.

2

19 листопада відбулась нарада Міністерства освіти і науки України щодо початку Вступної кампанії – 2025. Уже запропоновано до громадського обговорення порядки вступу в заклади вищої та фахової передвищої освіти.

Впродовж листопада було проведено безліч заходів, а саме: тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій; майстер-клас від досвідченого ІТ-експерта: секрети створення успішного програмного забезпечення; заняття-конференція з фізики на тему: «Оптичні явища у природі і техніці»; конференція «Іван ПУЛЮЙ – життя в ім'я науки та України» (до 180-річчя від дня народження); майстер-клас з написання заявок для отримання грантів; виїзне практичне заняття з дисципліни «Мікробіологія з основами вірусології»; відкрите бінарне заняття з дисциплін «Вища математика» та «Інформатика та ІТ» на тему: «Криві ІІ-го порядку. Побудова та аналіз складних математичних моделей в EXCEL»; круглий стіл «Іван Пулюй. Повернення із забуття»; практичне заняття зі зварювання оптоволоконного кабелю; відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку освіти, науки та технологій в Україні та світі»; олімпіада з Інженерно-комп’ютерної графіки;  екскурсія студентів у місто Лева; інтелектуальний математичний конкурс «Сильна ланка»; міжнародна науково-практична конференція «Фотовольтаїка: професійно-технічна освіта та ринок праці»; відбулися загальні батьківські збори; засідання Ради роботодавців; засідання Школи молодого педагога; літературна година «Ніколи не сміявся без любові»; виховний захід «Поважай та розумій»; студентська конференція «Альтернативні джерела енергії»; гра розуму та кмітливості до Міжнародного дня студента; екскурсія в приватну садибу родини Попик у селі Ценів; відбувся конкурс краси та грації «Міс та Містер коледжу 2024»; виховна година на тему: «Спалювання листя: чому це небезпечно?»; відбулась студентська конференція на тему: «Актуальні проблеми сільського господарства в Україні»; гостьова лекція на тему: «Prompt Utilization for Semantic and Syntactic Yielding»; відзначення Дня працівників сільського господарства; виховний захід «Дуель шоу.  ЕкП-11», присвячений Міжнародному дню студента; відбулася традиційна зустріч директорки Світлани ПИЛИПИШИН зі студентською організацією коледжу; модернізовано навчальну лабораторію автоматики; семінар для вчителів інформатики Підгаєцької ОТГ; історико-патріотична година «Нескорений дух свободи»; участь у Всеукраїнському форумі «Майбутнє України в руках молоді: національно-патріотичне виховання як основа державотворення»; участь здобувачів освіти в обласній олімпіаді знавців української мови; Women Rock-IT від Cisco та ін.

3

Далі відповідно до порядку денного виступила заступниця директора з навчальної роботи Уляна ДУДКА. Доповідачка проаналізувала роботу коледжу впродовж 2024 року за програмою «Голосіївська ініціатива – 2025», а також запропонувала схвалити та затвердити звіт. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно «за». На сайті закладу освіти було розміщено проєкт заходів на виконання роботи з реалізації програми на 2025 рік. Після обговорення і внесення запропонованих зміни план роботи на 2025 рік шляхом відкритого голосування одноголосно «за» затверджено.

4

Далі Валентина РУДНИК, голова циклової комісії спеціальних економічних дисциплін, провела детальний аналіз роботи своєї циклової комісії. Педагогічні працівники активно беруть участь у курсах, тренінгах, вебінарах, стажуваннях упродовж навчального року; впроваджують інтерактивні підходи для кращого засвоєння інформації здобувачами освіти; активно публікують свої напрацювання (статті, тези тощо); розвивають міжнародне співробітництво та ін.

В обговоренні роботи циклової комісії брали участь завідувачка відділення управління, соціальних наук та екології Ірина ТЕРНОВА, завідувачка навчально-методичного кабінету Оксана ЛЕЩИШИН та завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО.

Загалом роботу циклової комісії спеціальних економічних дисциплін можна вважати хорошою, проте є низка питань, які потребують вирішення, а саме: більш активна участь у конференціях не лише нашого закладу освіти, але і наших колег та партнерів, покращення якості методичної роботи тощо.

5

Далі відповідно до порядку денного виступив викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій Ростислав УХМАН. Доповідач поділився досвідом впровадження в освітній процес інтерактивних онлайн-симуляторів для виконання різноманітних дослідів з фізики.

6

Наступна доповідачка - Людмила БІЛАН, викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій, поділилась досвідом патріотичного виховання на заняттях з математики. Багато українських видатних математиків шукали і шукають визнання за кордоном. На жаль, багато з них не змогли отримати належне визнання на своїй рідній землі.

7

Далі відповідно до порядку денного виступив викладач циклової комісії фізичної і військової підготовки Анатолій ВЕНГРИНОВИЧ. Роль легкої атлетики у фізичному розвитку студентів закладів фахової передвищої освіти є багатогранною, оскільки цей вид спорту сприяє не лише поліпшенню фізичного стану, а й формуванню особистісних якостей, необхідних для всебічного розвитку молоді. Легка атлетика є універсальним засобом фізичного розвитку, що дозволяє студентам закладів фахової передвищої освіти зміцнювати здоров’я, покращувати фізичну форму, формувати особистісні якості та вести активний і здоровий спосіб життя.

8

Наступною виступила завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО з детальним аналізом анкетування батьків здобувачів освіти.

Батьки, покладаючись на відгуки дітей, схвально відгукуються про роботу коледжу, хоча є деякі моменти, на які слід звернути увагу. З більш детальними результатами анкетування можна ознайомитись на сайті коледжу.

У різному секретар педагогічної ради Галина ПАНЬКІВ запропонувала розглянути та затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:

  • Володимиру ФЕДУНЯКУ;
  • Галині ПРОЦИК;
  • Ірині ТЕРНОВІЙ;
  • Маріанні МИХАЙЛИШИН;
  • Сергію ШКАРУПІ.

Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім тихих робочих днів та міцного здоров’я.

Віримо в ЗСУ і в Перемогу!

Галина ПАНЬКІВ,
секретар педагогічної ради

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2024 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація