Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

  вул. Академічна 20, м. Бережани, Тернопільська обл., Україна, 47501
A
A
A
Featured

Про роботу педагогічної ради коледжу

17 жовтня відбулось чергове засідання педагогічної ради коледжу.

Традиційно розпочали засідання з привітання жовтневих ювілярів – Михайла СИНОВЦЯ, Людмили ДВОРСЬКОЇ та Анатолія ВЕНГРИНОВИЧА.

3

45

З 10 по 13 жовтня делегація студентів-спортсменів коледжу взяла участь у змаганнях з настільного тенісу, волейболу (юнаки) та мініфутболу (юнаки) за програмою Спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти у м. Львів.

6

Вперше в своїй історії команда юнаків-волейболістів (Олександр ГРАБАР, Дмитро СТЕФІНІВ, Олег ПЕТРУШКА, Олександр ПЕТРУШКА, Сергій СОКОЛОВСЬКИЙ, Роман ІВАХ, Денис СОКОЛОВСЬКИЙ, Роман ІВАНКІВ, Олександр ДУБАС; тренер Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ) коледжу – бронзовий призер всеукраїнських змагань серед студентів ЗФПО.

7

Також Арсен РОМАНИШИН, підопічний тренера Ірини ГАЛАЙКО, здобув заслужене ІІІ місце з настільного тенісу в одиночному розряді.

Наші тенісисти вибороли загальнокомандне (Арсен РОМАНИШИН, Ростислав ДМИТРІВ, Вікторія МОРОЗ та Анастасія ГАЛАЙКО).

8

Бажаємо нашим здобувачам освіти завжди тримати стрій та спортивний дух!

Далі продовжили відповідно до порядку Світлана ПИЛИПИШИН розповіла про поточні завдання коледжу на наступний місяць.

2

Триває підготовка до чергової та позачергової атестації педагогічних працівників. Доповідачка окреслила основні вимоги щодо подання заяв для позачергової атестації (до 20 грудня) та наявності підвищення кваліфікації впродовж атестаційного періоду з достатньою кількістю годин (120 год.).

Відбулась нарада з директорами ВСП НУБіП України. Однією із найгостріших проблем залишається загроза обезземелення закладів освіти. Також Світлана ПИЛИПИШИН особливу увагу акцентувала на інших питаннях, що розглядалися: активна підготовка до наслідків масованих ракетних атак з сторони росії по об’єктах критичної інфраструктури; забезпечення безпеки учасників освітнього процесу; аналіз результатів вступної кампанії у ВСП; збереження очної форми навчання та ін.

02 жовтня відбулося розширене засідання колегії управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області за участі керівників органів місцевого самоврядування, керівників місцевих органів управління освітою, керівників закладів фахової передвищої та позашкільної освіти Тернопільської області. У рамках роботи розширеного засідання колегії управління ДСЯО розглядало питання про проведення акредитаційної експертизи та постакредитаційного моніторингу освітньо-професійних програм у закладах фахової передвищої освіти Тернопільської області у 2023, 2024 роках.

11 жовтня голови циклових комісій та адміністрація коледжу взяли участь у міжрегіональному онлайн-семінарі за участі начальника управління контролю та акредитації у сфері фахової передвищої і вищої освіти Державної служби якості освіти та керівника ДОУ «Навчально-методичного центру з питань якості освіти» щодо актуальних питань внесення змін до переліку питань для критеріїв оцінювання якості ОПП у сфері фахової передвищої освіти, форми проведення самооцінювання ОПП фахової передвищої освіти та форми звіту про результати акредитаційної експертизи, затверджених наказом ДОУ НМЦ з питань якості освіти від 24.09.2024 №58-к.

Протягом місяця проведено різноманітні заходи, в яких взяли участь педагогічні працівники та студенти, а саме: освітньо-виховні заходи до Дня захисників і захисниць України; участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Студентської першості світу з програмування (ICPC – SEERC – Ukraine – 2024); участь у 31-му міжнародному літературному фестивалі LVIV BOOK FORUM; урочистості до Дня працівників освіти; Всесвітній день таблиці множення (World Multiplication Table Day); відкрита виховна година «З осіннього саду...»; засідання школи молодого педагога; зустріч адміністрації коледжу зі студентами, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО); виховна година «Їх кликав біль за долю України»; заходи в межах тижня циклової комісії спеціальних економічних дисциплін; відбувся День відкритих дверей та благодійний ярмарок; виїзне лекційне заняття з дисципліни «Фінанси» на тему: «Соціальні позабюджетні фонди»; виховна година «Традиції та реліквії моєї родини»; науковий семінар «Внесок видатних вчених у становлення та розвиток економічної науки»; зустріч з воїном-земляком, бійцем ЗСУ, старшим солдатом Юрієм ГАЛЕЛОЮ; заняття на тему «Безпека в інтернеті»; майстер-клас до Тижня коду: «Залиш свій графічний слід»; тематичний захід «Інформаційні загрози сучасного суспільства»; ІІІ звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України»; виїзне заняття для здобувачів освіти спеціальності 101 «Екологія»; виїзне заняття на базі «Захід-Агро МХП»; участь у благодійному забігу «День 963: Київський марафон Незламності»; комбіноване виїзне заняття на тему «Рекреаційні зони Бережанщини»; круглий стіл «Безпечні покупки в Інтернеті»; командна гра «ІТ-ком’юніті про безпеку» та ін.

Наступною виступила завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО, яка проаналізувала результативність написання студентами І курсу контрольних робіт на зріз шкільних знань та говорила про необхідність покращення якості знань студентів, хоча, якщо порівняти з результатами 2023 року, цьогорічні показники є набагато кращими.

10

Далі Олександра БОЙКО детально проаналізувала анкетування здобувачів освіти першого курсу щодо адаптації в коледжі.

Судячи з результатів, адаптація першокурсників в освітній процес коледжу пройшла успішно, здобувачі освіти цілком задоволені своїм вибором закладу освіти.

11

Наступна доповідачка – методистка навчально-методичного кабінету Ірина ДМИТРІВ – провела «контрольний» аналіз щодо підготовки педагогічних працівників до атестації.

12

Відповідно до порядку денного виступив викладач циклової комісії інженерних та аграрних дисциплін Олексій НЕСТЕРЕНКО, який окреслив негативні сторони осучаснення освітнього процесу впровадженням комп’ютеризованих систем.

У різному виступила Галина ПАНЬКІВ, секретарка педагогічної ради, яка запропонувала розглянути і затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:

  • Петру ЖОВНИЧУ;
  • Надії ОБЕРСЬКІЙ;
  • Петру КЛЕНДІЮ;
  • Оксані ДУДАР;
  • Богдану БІЛИКУ;
  • Петру ЖОВНИЧУ;
  • Данилу ГАЛАНДЖІЮ;
  • Ірині КОСТІВ;
  • Ганні ВОВК;
  • Уляні ДИНІ.

Шляхом голосування рішення прийнято одноголосно «за».

Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім міцного здоров'я, спокійного і мирного неба над головою.

Віримо в ЗСУ і Перемогу!

Галина ПАНЬКІВ,
секретарка педагогічної ради

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

© 2024 БФК НУБіП України.
 
 

Навігація