Враховуючи безпекову ситуацію, відповідно до вимог воєнного стану 27 червня 2023 року в актовій залі Бережанського фахового коледжу відбулись урочистості, присвячені випуску здобувачів освіти 2023 року. 114 випускників коледжу отримали довгоочікувані дипломи ОПС Фаховий молодший бакалавр (з них - 20 з відзнакою), 133 – ОКР Молодший спеціаліст (9 з відзнакою) та 13 - дипломи ОС Бакалавр. На шляху до знань та омріяних дипломів випускники мужньо долали виклики: віддалене навчання, аварійні відключення електроенергії, спілкування через екрани моніторів тощо.
Дякуючи Збройним Силам України, життя триває і Бережанський фаховий коледж продовжує освітній процес, а вручення дипломів є важливою частиною цього процесу.
Хвилиною мовчання за загиблими внаслідок терористичних дій російської армії ведучі Юлія ЛЕЩУК (студентка групи ОФП-11М) та Мар’яна СУЛІМОВА (студентка групи ЕкЕо-11М) розпочали дійство.
З вітальним словом до випускників звернулася директорка коледжу Світлана ПИЛИПИШИН, яка, передавши вітання від ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслава НІКОЛАЄНКА, наголосила на продовженні навчання у базовому закладі, перспективах і перевагах цього закладу освіти. Очільниця закликала і надалі збагачувати знання, вдосконалювати навички і розвивати свій потенціал. Заступник міського голови з гуманітарних питань Степан КУХАРУК побажав випускникам бути завжди позитивними, впевненими, вірити в себе й ніколи не зупинятися на досягнутому. Члени ради роботодавців коледжу Володимир ЦЕПЛІЦЬКИЙ (керуючий відділенням «Ощадбанк» м.Бережани) та Ігор ГУРКО (приватний підприємець) закликали колишніх студентів знайти своє покликання й відчувати задоволення від роботи, а Уляна ЮСЬКІВ – виконувач обов’язків директора відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради - мати сильний внутрішній ресурс, впевненість у собі та здатність знаходити правильні рішення.
Святкові накази про випуск зачитали: завідувачка відділення економіки та прикладної екології Ірина ТЕРНОВА, завідувачка відділення комп'ютерної інженерії та електротехніки Маріанна МИХАЙЛИШИН і завідувач агромеханічного відділення Ігор БУНЯК.
Музичні вітання линули від студентів та викладачів коледжу, а саме: Соломії БАБИЧ (студентки групи Сп-11М), Анастасії ГЛУБІШ (студентки групи Сп-11М), танцювального дуету «Asap» у складі Олександри СТЕЦЬ (студентки групи ОФП-21М) та Софії МАТВІЇВ (студентки групи ЕкЕо-11М), хореографічного колективу викладачів коледжу «Візаві».
Аналізуючи підсумки роботи за 2022-2023 навчальний рік, адміністрація коледжу нагородила кращих студентів, які мали високі досягнення у навчанні, художній самодіяльності та спорті, а також проявили неабиякі організаторські здібності у волонтерській діяльності.
Шановні випускники! Саме вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову Україну! Пам'ятайте! Завдяки незламній силі Збройних сил України ви мали можливість навчатися та здобути документ про освіту. Вірте в себе та продовжуйте впевнено крокувати до нових перемог!
ВІВАТ ВАМ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!
![10](/images/News/News2023_1/A265/10.jpg)
![23](/images/News/News2023_1/A265/23.jpg)
![33](/images/News/News2023_1/A265/33.jpg)
![11](/images/News/News2023_1/A265/11.jpg)
![13](/images/News/News2023_1/A265/13.jpg)
![15](/images/News/News2023_1/A265/15.jpg)
![16](/images/News/News2023_1/A265/16.jpg)
![17](/images/News/News2023_1/A265/17.jpg)
![18](/images/News/News2023_1/A265/18.jpg)
![25](/images/News/News2023_1/A265/25.jpg)
![26](/images/News/News2023_1/A265/26.jpg)
![34](/images/News/News2023_1/A265/34.jpg)
![32](/images/News/News2023_1/A265/32.jpg)
![31](/images/News/News2023_1/A265/31.jpg)
![30](/images/News/News2023_1/A265/30.jpg)
![29](/images/News/News2023_1/A265/29.jpg)
![28](/images/News/News2023_1/A265/28.jpg)
![27](/images/News/News2023_1/A265/27.jpg)