05.03.2025 року викладачем циклової комісії спеціальних елетротехнічних дисциплін Оксаною ДУДУР в групі Е-31 було проведене відкрите практичне заняття з дисципліни «Електропривод сільськогосподарських машин» на тему «Побудова механічних характеристик асинхронних двигунів».
Заняття було поділено на три основні етапи: ігрова перевірка знань, практичне застосування та підбиття підсумків. Студенти продемонстрували свої знання у цікавій та інтерактивній формі. На початку пари студенти були поділені на дві команди «Імпульс» і «Прискорення». Команди по черзі відповідали на запитання у завданні «Хто знає?», де було 12 категорій і 12 запитань відповідно. Кожна категорія була замаскована цікавою назвою, за якою не можливо було здогадатись про що буде питання, за кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал.
Наступне завдання «Правда чи Брехня», команди по черзі давали відповідь на підступні питання відповідаючи тільки одним словом правда або брехня, де також отримали бали. І останнє тестове завдання «Подорож до формул», дала змогу повторити формули для виконання практичної роботи. Повторення вивченового матеріалу в ігровій формі пройшло динамічно та захопливо, сприяючи активному залученню всіх студентів. А також для закріплення матеріалу студентам було представлена цікава відео-демонстрація виконання практичної, що допомогло їм у вирішенні поставленої задачі.
Після цього команди отримали задачу, яка вимагала застосування формул та використання пройденого матеріалу. Кожна команда розв’язувала задачі, що дозволило студентам побачити як на практиці використовувати отримані знання та їх закріпити.
На завершення пари було проведено підбиття підсумків, викладач відзначила успіхи та вказала на помилки, а також було проведене обговорення заняття.
Ця відкрита пара стала чудовим прикладом ефективного використання ігрових та практичних методів навчання для перевірки та закріплення знань студентів.