У форматі Міжнародних спеціалізованих виставок XXI Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е» відкрив двері для побудови нових можливостей у розвитку повоєнної енергетичної системи України. Ця унікальна подія надає можливість відчути «енергію» технологічних та енергетичних змін, що відбуваються у сучасній науці і техніці, ознайомитись з кращими технічними рішеннями, від яких залежить щоденне безперебійне функціонування усіх сфер економіки України сьогодні та у майбутньому.
На виставковому майданчику МВЦ було представлено чимало випереджаючих технологій затребуваних у сучасному виробництві. Багато дослідних зразків, прототипів та сучасного обладнання презентовано передовими брендами з України та караїми Європи і Азії.
До участі у Міжнародному енергетичному бізнес‑форумі «5Е» організатори залучили міжнародну та українську професійну спільноту –
- авторитетних галузевих експертів,
- представників влади,
- провідних фахівців електроенергетичного, нафтогазового та гірничодобувного ринків,
- лідерів електротехнічного, енергетичного і важкого машинобудування,
- електронної індустрії,
- спеціалістів суміжних галузей.
В рамках ХХІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергетика в промисловості» відбулася також Міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни: воєнний час та повоєнна відбудова», яку організував Енергоатом, у якій взяли участь
- представники Сполучених Штатів Америки та Швеції, а також органів державної влади,
- міжнародні партнери НАЕК,
- науковці,
- громадськість,
- керівництво та фахівці провідних компаній.
Від нашого коледжу на форум-виставку були відряджені викладачі циклової спеціальних електротехнічних дисциплін Петро ЖОВНИЧ та Богдан БІЛИК.
Першочерговим завданням для наших представників було
- взяти участь в Міжнародному енергетичному бізнес‑форумі «5Е»
- ознайомитися з сучасними видами обладнання в галузі енергетики та електротехніки,
- придбати демонстраційні та інформаційні матеріали для впровадження їх у начальному процесі,
- а також налагодити зв’язки для подальшої співпраці з передовими підприємствами в галузі електроенергетичного машинобудування та дистриб’юторними компаніями, що реалізовують імпортне, сучасне та високоефективне електроустаткування.
Під час дружніх співбесід та змістовних консультацій, завдання, які ставились, були реалізовані. Представники провідних компаній та підприємств радо вітали та заохочували наших представників до співпраці, мотивуючи їх буклетами, каталогами обладнання, рекламними та демонстраційними матеріалами. Також пропонували різноманітні тренінги та курси для викладачів і студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", запрошували на проходження виробничих практик на свої підприємства та виробничі підрозділи, пропонували виїзд своїх спеціалістів з гостьовими лекціями до нашого коледжу.
Окремо хочеться виокремити декілька компаній та підприємств, які охоче відгукнулись і погодились заключити договори про співпрацю: ТОВ «ГАЛАНТ ПОЛ ЕЛЕКТРА», ПрАТ «Уманський завод МЕГОММЕТР», компанія LEO LIGHTMAN, дистриб’ютор інструментів та обладнання MASTERAM, дистриб’ютор сучасної електротехніки GALANTPOL, компанія ELEEK.
Отже, як кажуть, «зерно посіяне», чекаємо результату…
голова циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін