SEPARATED SUBDIVISION OF
NATIONAL UNIVERSITY OF LIFE AND ENVIRONMENTAL SCIENCES OF UKRAINE
BEREZHANY PROFESSIONAL COLLEGE
A
A
A
HOME COLLEGE BUILDING
DAY OF KNOWLEDGE 2017
STUDENT OF THE YEAR. NATALIA LEKHNYAK
OUR COLLECTIVE
OUR STUDENTS
Вебінар

Вебінар "Національний банк: історія створення та основні досягнення"

Історія кожної країни нерозривно пов'язана з історією її фінансової системи. Україна не є винятком, і для того, щоб краще зрозуміти шлях, який пройшла наша країна в галузі банківської справи та валютних відносин, варто звернутися до​ історії Національного банку України (НБУ).



Директор Музею грошей Національного банку України Денис Толочко провів захоплюючий вебінар "Національний банк: історія створення та основні досягнення", який відвідали студенти та викладачі циклової комісії спеціальних економічних дисциплін. Під час цього заходу учасники мали унікальну можливість детально ознайомитися з історією української банківської системи та дізнатися багато цікавих фактів.

23
Були розглянуті питання:

1. Історія становлення та розвитку банківської справи в Україні: про етапи становлення банківської системи в Україні, важливі події та впливові особи, які відіграли важливу роль в її розвитку.

2. Як виник центральний банк: про історію створення та розвитку Національного банку України, його функції та роль у фінансовій системі країни.

3. Як з’явилася гривня: про походження національної валюти України, її історичні аспекти та значення для економіки країни.

4. Де виготовляють українські гроші: про виробництво та технології виготовлення грошових знаків України.

456789Під час вебінару учасники брали участь у захопливій вікторині в Kahoot. Це інтерактивна форма пізнання, де кожен мав можливість перевірити свої знання та долучитися до цікавих групових завдань.

Учасники вебінару змогли краще зрозуміти історію та розвиток банківської справи в Україні, дізналися цікаві факти про гривню та виробництво українських грошей. Цей захоплюючий та корисний вебінар допоміг розширити знання про банківську справу та важливість Національного банку України для фінансової стабільності країни.

Уляна ДУДКА,

викладачка спеціальних економічних дисциплін