ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

 • DEN_ZNAN_2017
 • 6
 • 1
 • 2
 • DVD_2017
 • VIZAVI_2017
 • Conferencia_28.02.2017
 • SOVA_2016
 • 3
 • 4
 • 5

PEDRADA 18.10.2017

LINE V4.2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у регіональній науковій конференції приуроченій 75-річчю утворення Української Повстанської Армії.

«УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ У БОРОТЬБІ ЗА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ»

Конференція відбудеться на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» 19 жовтня 2017 р.

Detalnishe v2

LINE V4.2

УВАГА!

У меню «НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА» з’явився розділ «ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКЛАДАЧА», в якому будуть розміщуватися бланки та документи для викладачів. Зараз є доступним для завантаження «Журнал обліку роботи викладача» та Положення про планування та облік роботи педагогічних працівників ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Коледж» на 2017-2018 н. р.

Berezh 020 17

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Життя без знань - пуста криниця.

Напитися не зможеш ти,

Бо там, де висохла водиця,

Піски й каміння самоти.

Вчорашній вечір був напрочуд теплим і тихим, а сьогодні зранку все змінилося. З великої чорної хмари лив густий дощ. Важкі краплі лопотіли по дахах та по деревах. Усе довкола вмивалося дощовою водою... Аж десь ближче до полудня сонце виглянуло з-за хмар. Майданчик головного корпусу все більш повнився схвильованими студентами та їхніми батьками. Сьогодні вони (батько чи мати) прокинулись якнайраніше, аби провести своїх таких дорослих доньку чи сина до коледжу, але уже не за руку, а йдучи поруч, підтримуючи цінною порадою та мудрим повчанням.

Гучно лунає музика, у небо линуть приємні, життєрадісні думки, а господиня коледжу (С. І. Пилипишин) радо зустрічає високоповажних гостей: Івана Чайківського (голову Аграрної партії України – Тернопільщини), Мирослава Лехіцького (голову Ради роботодавців), Олега Захарківа (заступника міського голови).

Директор коледжу С. І. Пилипишин привітала усіх першокурсників з початком нового навчального року та побажала міцного здоров’я, взаєморозуміння, наснаги, творчого натхнення та здійснення найзаповітніших мрій. Усвідомлюючи важливість покладених на них завдань, студенти дали урочисту обіцянку стати хорошими спеціалістами та гідними громадянами своєї держави. Почесним гостем свята став голова Аграрної партії України - ТернопільщиниІван Чайківський, який побажав усім першокурсникам доброї долі, успіхів у навчанні, цікавих та непересічних ідей та вершин професійного успіху. Приємною несподіванкою став подарунок від очільника Аграрної партії. Всіх студентів та викладачів коледжу Іван Чайківський запросив відвідати  підприємство «Агропродсервіс», побачити на власні очі, як працюють сучасні аграрні технології та переконатися, що тільки разом ми здатні запровадити європейський рівень життя, не виїжджаючи з України. Звісно, не обійдеться без  дегустації продукції Тернопільського м’ясокомбінату. До привітань і побажань долучилися і Мирослав Лехіцький, і Олег Захарків. А святі отці благословили на добро і добрий початок нової сторінки життя.

Адміністрація та весь педагогічний колектив коледжу теж вітає усіх першокурсників з Днем Знань. Хай вам щастить, хай вас завжди супроводжує любов і радість від повноцінного студентського життя.

В добру путь!!!

 

Жовтень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

UKC 170х67

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module