ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ ТА ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМІНОЮ ДОМЕННОГО ІМЕНІ kolege.bati.ber.te.ua НА batk.nubip.edu.ua

ПРОСИМО ЗРОБИТИ ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ НА СВОЇХ РЕСУРСАХ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВУ WEB-АДРЕСУ

 • DEN_ZNAN_2017
 • 6
 • 1
 • 2
 • DVD_2017
 • VIZAVI_2017
 • Conferencia_28.02.2017
 • SOVA_2016
 • 3
 • 4
 • 5

PEDRADA 18.10.2017

LINE V4.2

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у регіональній науковій конференції приуроченій 75-річчю утворення Української Повстанської Армії.

«УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ У БОРОТЬБІ ЗА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ»

Конференція відбудеться на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» 19 жовтня 2017 р.

Detalnishe v2

LINE V4.2

УВАГА!

У меню «НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА» з’явився розділ «ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКЛАДАЧА», в якому будуть розміщуватися бланки та документи для викладачів. Зараз є доступним для завантаження «Журнал обліку роботи викладача» та Положення про планування та облік роботи педагогічних працівників ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Коледж» на 2017-2018 н. р.

Berezh 020 17

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

3D 27.09.2017 12На сучасному етапі розвитку новітніх інформаційних технологій вибагливих споживачів усе більше цікавлять ексклюзивні вироби, які створюються в основному на замовлення і в одиничному екземплярі. У той же час розробка форм, лекал і прототипів для нових моделей – досить дорогий і тривалий процес. Тому не випадково значної популярності набувають пристрої, здатні швидко і з мінімумом витрат виготовляти моделі. Розвиток окремої гілки їх еволюції призвів до появи офісних принтерів об’ємного друку – з’явились 3D-принтери.

Тривимірним принтером, або 3D-принтером, називають спеціальний пристрій, здатний з комп'ютерної тривимірної моделі відтворити реальний фізичний об'єкт з призначеного для цього матеріалу. Щоб зрозуміти, як працює 3D-принтер, потрібно розглянути всі використовувані на сьогодні способи друку, адже вони відрізняються і результатом, і швидкістю роботи, і принципом дії, використовуваним матеріалом та іншими параметрами. Наприклад, тільки деякі тривимірні принтери, які працюють за принципом струменевого друку, здатні створювати повнокольорові моделі – всі інші друкують лише монохромні.

Сучасний тривимірний принтер все більше стає схожий на звичайний, що друкує на папері. Моделі, що ним друкуються, відрізняються високою міцністю, тому можуть застосовуватися в якості готових виробів. В свою чергу, технологія 3D-друку набуває все більшого поширення в різних галузях науки і техніки.

Перед колективом відділення Обслуговування комп’ютерних систем та мереж і електрифікації сільського господарства постійно стоїть задача робити процес викладання дисциплін, таких, як комп’ютерна графіка, мікропроцесорні системи, системи автоматизованого проектування, системне програмування та інші більш наближеними до практичного застосування. Для цих потреб вже придбано і успішно використовується комплект контролерів Arduino UNO з відповідними датчиками, та виконавчими елементами.

У цьому навчальному році придбано 3D printer kit /  Anet A8 - це набір для самостійного збирання принтера Anet A8.

Принтер оснащений одним екструдером MK8 який дозволяє друк пластиком с температурою екструзії до 270 градусів. Також принтер оснащений "гарячим" столом з температурою від 100 до 120 градусів що дозволяє проводити друк пластиком з високим коефіцієнтом температурного розширення (ABS, Nylon то що).

Принтер може працювати в автономному режимі (без з'єднання з ПК), для цього він оснащений слотом для SD картки та ЖК-дисплеєм.

Студенти групи К-41М під керівництвом викладачів здійснили зборку принтера та здійснили його калібрування. Завдяки їх наполегливості і терпінню вдалось отримати першу 3D-модель хорошої якості.

Загалом 3D-друк може тривати від кількох хвилин, до кількох годин, залежно від розміру моделі і її наповнення.

Використання 3D технологій в навчальному процесі дозволить суттєво підвищити його ефективність завдяки наближенню віртуального комп’ютерного середовища до реального тривимірного світу. 3D друк дозволяє створити тривимірну модель деякого виробу на комп’ютері та за короткий час отримати повноцінний фізичний об’єкт, що відповідає заданим параметрам.

Отже, тепер студенти, випробовуючи нове обладнання, зможуть отримати безцінний досвід, та оцінити принади 3D-технологій з практичної точки зору. З їх допомогою стає можливим реалізація студентських авторських проектів, друк практичних завдань, розвиток творчих здібностей і навичок. Адже, на папері або комп'ютері вади моделі помітити складно, а створюючи макет або яку-небудь деталь, змоделювавши її на комп'ютері в 3D-програмі, вже через невеликий проміжок часу можна тримати її в руках.

Старший викладач циклової комісії

фізико-математичних дисциплін,

інформатики та обчислювальної техніки

Сергій Штогрин

Жовтень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

UKC 170х67

CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module